۲
توصيه به ديگران
۱
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳
خانم سلحشوری، گردن شما زیر بار این حقایق آسیب دیده است نه چادر+ اسناد
سخنان عجیب و غریب پروانه سلحشوری علیه حجاب اسلامی نشان داد که جریان نفوذ چگونه در مجلس شورای اسلامی رخنه کرده است تا با عقاید اسلامی و آرمانهای والای نظام جمهوری اسلامی به مقابله برخیزد.
خانم سلحشوری، گردن شما زیر بار این حقایق آسیب دیده است نه چادر+ اسناد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سخنان عجیب و غریب پروانه سلحشوری علیه حجاب اسلامی نشان داد که جریان نفوذ چگونه در مجلس شورای اسلامی رخنه کرده است تا با عقاید اسلامی و آرمانهای والای نظام جمهوری اسلامی به مقابله برخیزد.

بنا بر این گزارش این سخنان و دیگر سخنان اعضای اصلاح طلب و امیدی مجلس در سه سال گذشته فقط این نکته را عیان نمود که جریان فتنه به دنبال استحاله نظام و دستیابی به موقعیت های اقتصادی کلان برای نیل به اهداف شوم خود می باشد.

به گزارش خبرنگار ما پس از سخنان عجیب و غریب خانم سلحشوری برای اینکه ثابت کنیم پشت همه این سخنان به ظاعر زیبا اما فریبنده شما مافیای استعمار قرار گرفته است اسناد زیر را منتشر می نماییم تا نشان بدهد که جریان اصلاحات با عنوان نمودن این سخنان فقط به فکر فریب افکار عمومی از اقدامات اقتصادی و مافیایی خود می باشد تا مبادا کسی پی ببرد که این افراد چگونه به فکر دوشیدن مردم و جمع کردن "مال" از بیت المال برای خود می باشند.

به گزارش عصر امروز در اسناد زیر که فقط گوشه ای از دهها شرکت تاسیس شده اقماری توسط خانم پروانه سلحشوری و شوهرش برات قبادیان و فرزندش میثاق قبادیان و سایر اقوام ایشان می باشد که دیگر بدون هیچ توضیحی آنها را منتشر می نماییم.

و فقط و فقط به این نکته اشاره می نماییم که خانم سلحشوری اولا بفرمایید که شما از کی چادر به سر کرده اید زیرا عکسهایی را در این مستند مشاهده می نمایید که شما چادر به سر ندارید و نشان می دهد در ادعای زمان زیادی چادر به سر کردن خویش هم صادق نبودید و ثانیا قطعا گردن شما زیر بار چادر آسیب ندیده است بلکه زیر بار این شرکتهای اقماری که برای زَر اندوزی از جیب کشور تاسیس کرده اید آسیب دیده است.

کد مطلب : 247671
محمودرضا محمودی
۱۳۹۷-۰۹-۱۷ ۱۲:۴۸:۳۵
احسنت بر شما که ماهیت اصلی این افراد را نشان می دهید.
 
زریر عباسی
۱۳۹۷-۰۹-۲۰ ۱۳:۵۴:۵۳
ذرهم یاکلوا و یتمتعوا و یلههم الامل فسوف یعلمون
فساد اقتصادی و فساد اخلاقی و فساد رفتاری ( برخورد ناپسند با ارباب رجوع توسط کارمندان و کارتابلمندان دولت با مردم و ارباب رجوع ) و ... مثل خوره به جان جامعه اسلامی و نظام و انقلابمان افتاده است فرق زیادی هم میان چپ و راست نیست . ایکاش در این مسابقه قدرت و ثروت و شهوت کسی به فکر خون جوانانی باشد که به پای این انقلاب ریخته شده است .