توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹
محورهای شمال همچنان شلوغ و پرترافیک
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: نیمه دوم شهریور ماه شاهد اوج ترافیک در محورهای مازندران هستیم به‌طوری‌که محورهای مازندران همچنان شلوغ و پرترافیک است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز محسن هاشمی درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران، اظهار کرد: از نیمه دوم شهریور ماه شاهد اوج ترافیک در محورهای مازندران هستیم به‌طوری‌که محورهای مازندران همچنان شلوغ و پرترافیک است.

 
وی افزود: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای هراز و کندوان از مسیر جنوب به شمال به‌صورت نیمه‌سنگین است که پیش‌بینی می‌کنیم عصر امروز و فردا شاهد ترافیک سنگینی در محورهای مازندران باشیم.

 
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اضافه کرد: همچنین آمد و شد خودروها در محورهای کیاسر و سوادکوه به‌صورت پرحجم و روان است.

 
هاشمی درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران، گفت: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه و ساعت 12 تا 24 روز شنبه از محور هراز ممنوع است.

 
وی با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی از محور هراز، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 جمعه تا ساعت یک بامداد شنبه آب‌اسک به سمت تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، اظهار کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 جمعه تا ساعت دو بامداد شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 
هاشمی با اشاره به اعمال محدودیت مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر، یادآور شد: هفته جاری نیز محدودیتی برای تردد تریلی در محور سوادکوه اعمال نمی‌شود.

 
وی در پایان گفت: لازم است مسافران باتوجه به وضعیت ترافیکی و همچنین زمان اوج سفرها، مدیریت زمان سفر را مدنظر داشته باشند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 242775