توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
انسانیت و جوانمردی توجیه پذیر نیست!
نکته جالب توجه نوع واکنش دوبازیکن خاطی به انعکاس اقدام زشتشان در ایران بوده است که گفته اند "به باشگاه تعهد داشتند!" اما هیچگاه نخواستند به وجدان خود بگویند که پس تعهد به انسانیت و مظلومیت و یا جوانمردی در این میان چه جایگاهی دارد؟
انسانیت و جوانمردی توجیه پذیر نیست!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز بازی دونفر از بازیکنان ایرانی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازتاب فراوانی در رسانه ها و افکار عمومی داشته است.

بنا بر این گزارش همچنین در خصوص اقدام زشتِ فوتبالیست های وطنی این روزها حرف و حدیث های فراوانی شنیده می شود و مسئولان ورزش نیز قول برخورد با آنها را به مردم داده اند.

اما نکته جالب توجه نوع واکنش دوبازیکن خاطی به انعکاس اقدام زشتشان در ایران بوده است که گفته اند "به باشگاه تعهد داشتند!" اما هیچگاه نخواستند به وجدان خود بگویند که پس تعهد به انسانیت و مظلومیت و یا جوانمردی در این میان چه جایگاهی دارد؟

 
میگم! یه وقت بد نباشه میرید با نماینده رژیم کودک کش بازی می کنید بعد در دفاع از عمل زشتتون میگید به باشگاه تعهد داشتیم به انسانیت تعهد نداشتید؟

به گزارش خبرنگار ما این توجیه آقایان در صورتی است که آنان در بازی رفت توانسته بودند مسئولان باشگاه را متقاعد کنند که به سرزمین های اشغالی سفر نکنند قابل قبول نیست زیرا قطعا می توانستند در خصوص بازی برگشت هم این اقدام را انجام بدهند.


جوانمردی چه شد ؟⁉️من جای فدراسیون باشم از اینا فقط یه سوال می پرسم : جوانمردی رو با رسم شکل تعریف کنید...
 
به گزارش عصر امروز خوب بود فقط این فوتبالیست های وطنی! کمی به این فکر می کردند که اگر رژیم کودک کش صهیونیستی حاضر بود قواعد فوتبال را در قبال مردم فلسطین رعایت کند که نمی کند آیا اینها حاضر می شدند باز با تمام اقدامات خصمانه این رژیم با آنها بازی نمایند!؟
کد مطلب : 212273