توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۳
آقایان نمایندگان مجلس یازدهم حواستان هست نماینده کجا هستید؟!
امروز این برای مجلس انقلابی زشت است که خبر دنا پلاس، از آن بیرون بیاید در این شرایط زندگی مردم.
آقایان نمایندگان مجلس یازدهم حواستان هست نماینده کجا هستید؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز بعد از اینکه عنوان زیبای وکیل الدولگی زینت سینه نمایندگان مجلس دهم شد و بسیاری از ایشان با پرونده های رد صلاحیت شورای نگهبان برای همیشه راهی شهر زنجان نمود تا به شهرداری و نیابت شهرداری ادامه راه و عملی کردن تجربیات خود در دوران نمایندگی بپردازند، نمایندگان منتخب مجلس یازدهم که با نشان اصولگرایی و انقلابی گری پای در صحنه سالن سبز بهارستان گذاردند، درجه ذره بین منتقدان موافق و مخالف جریان انقلابی مجلس در کنترل رفتاری و عملکردی این جمع به اوج خود رسید و امروز که چند ماه از زمان افتتاح مجلس یازدهم می گذرد سوگمندانه مافیای زر و زور تلاش کرده است تا هدایایی ناقابل و مزایای خاصه نمایندگی که مزین به توجیحات عجیب و غریب برخی نمایندگان در گرفتن این تحفه های ناقابل دهها میلیونی شده است خود را از آماج مردم دور نگه دارند و تلختر اینکه همانهایی که از صحنه قدرت برکنار شده بودند در کنجی خزیده و پوزخند پیروزی می زنند که چگونه نمایندگان مجلس یازدهم هر یک مطلبی می گویند که نمی گیرند، نمی گیرند، با شرایط می گیرند، به شان نمایندگی می گیرند و قس علی الهذا.

1- زمانی که حقوق های دهها میلیونی مطرح شد نمایندگان دوره یازدهم باید هوشیار می شدند و اولین قدم را محکم بر می داشتند تا ملت تحت فشار تشفی خاطری برای آینده پیدا می کردند اما نشد.

2- زمانی که بقول بورسی ها پول های قدرتمندی با نام کمک به مسکن نمایندگان بدون هیچ استثنا تعلق می گرفت باید آقایان با شفافیت کامل دامن خود را از پیشگامان مکتب وکیل الدولگی در مجلس جدید کنار می کشیدند که با زهم نشد.

3- اما بنظر می آید اینبار عناصر پشت پرده قدرت عزمشان را جزم کرده اند تا تیر خلاص را به پیکره مجلس یازدهم بزنند. "دنا پلاس" همان اسب تروایی است که برای نفوذ در جریان انقلابی مجلس هدیه شده است و نه مانند تروی در خواب که در بیداری این اسب آهنی تاثیر خود را در میان مردم گذاشته است.

نتیجه اینکه نگاهی کوتاه به نظرات کاربران در فضای مجازی می تواند عمق این حرکت در مجلس را نشان دهد.

امروز این برای مجلس انقلابی زشت است که خبر دنا پلاس، از آن بیرون بیاید در این شرایط زندگی مردم. حداقل شائبه ای که ایجاد می کند این است که نماینده ها، خودرو نخریدند، این خودروسازها هستند که نماینده ها را خریدند و این کاری ترین ضربه به جریان انقلابی خواهد بود.

خصوصا این امر زمانی در نگاه مردم تقویت می شود که جلسات غیر علنی این مجلس که با ادعای شفافیت، آرای مردمی را بخود اختصاص داده است و از همین ابتدا تابلوهای محرمانه و سری و ورود ممنوع و... را روی جلسات خود کشیده است بازخوردهای منفی را در پی خواهد داشت امری که بسیار مورد پسند استحاله طلبان برای انتخابات پیش رو خواهد بود.

رضا احمد زاده
کد مطلب : 287956