توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۰
بازداشت ۵۱ دلال ارزی و کشف بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار انواع ارز
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از بازداشت ۵۱ دلال ارزی و کشف بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار انواع ارز خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ سردار محمدرضا مقیمی با اشاره به اجرای دومین طرح سراسری مبارزه با اخلالگران بازار ارز، در این رابطه اظهار کرد: با توجه به نوسانات اخیر بازار ارز و حضور سوداگران ارزی و اقدامات آنها برای متشنج کردن این بازار، برای مقابله و برخورد قانونی با مجرمان ارزی دومین طرح سراسری مبارزه با اخلالگران بازار ارز به مدت 72 ساعت اجرا شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با اشراف اطلاعاتی افرادی را که با همکاری صرافی‌های متخلف به صورت سازمان‌یافته مشغول جمع‌آوری ارزهای بازار در کشور بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: در طرح مذکور 51 سوداگر و اخلالگر ارزی دستگیر، چهار صرافی متخلف پلمب و بیش از یک میلیون و 300 هزار انواع ارز کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: امنیت اقتصادی مردم خط قرمز این پلیس بوده و پلیس با برهم‌زنندگان امنیت اقتصادی به شدت برخورد قانونی می‌کند.

مقیمی با اشاره به اینکه برخورد پلیس امنیت اقتصادی با قاچاقچیان ارز و کالا جدی و مستمر است، از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی غیرمجاز و غیر قانونی موضوع را به فوریتهای پلیسی 110 گزارش دهند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 285651