توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۷
چاوشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران شد
سید شهاب‌الدین چاوشی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان تهران در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد.
چاوشی رئیس ستاد انتخابات استان تهران شد
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سید شهاب‌الدین چاوشی معاون سیاسی استانداری تهران طی حکمی از سوی سید حسین هاشمی استاندار تهران به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان تهران در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد.

 
متن حکم استاندار تهران به شرح زیر است:

 
جناب آقای سید شهاب‌الدین چاوشی

 
معاون محترم سیاسی استانداری تهران

 
با سلام و احترام

 
نظر به سوابق و تجارب جنابعالی و شناخت و اطمینانی که نسبت به تدبیر و پایبندی جنابعالی به اجرای قانون حاصل است به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان تهران در برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب می‌شودید.

 
بدیهی است معاونین و مدیران ستادی و اجرایی استان و فرمانداران و بخشداران جنابعالی را در انجام مطلوب وظایف محوله در امر خطیر انتخابات یاری خواهند کرد و همه دستگاه‌ها بر اساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 67 مکرر قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور همکاری همه‌جانبه را معمول خواهند داشت.

 
امید است با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله‌العالی مبنی بر حق‌الناس بودن رأی مردم و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در اجرای قوانین و دفاع از حقوق شهروندان و نامزدها زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور و در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران را به منظور برنامه‌ریزی به منظور جلب مشارکت حداکثری مردم مهیا سازید و در اسرع وقت نسبت به سازماندهی و انتصاب مسئولان ذی‌ربط اقدام نمایید.

 
سید حسین هاشمی استاندار تهران

 
کد مطلب : 186057