توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
واکنش آقا نسبت به یک آتش بااختیار تمیز
شما یک حرف کاملا درست و محکمی زدید. تردید نکنید. من نظرم را همان موقع به اطرافیان هم گفتم. کار شما کاملا درست بود.
واکنش آقا نسبت به یک آتش بااختیار تمیز
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز عید فطر امسال بود که مداح نماز مصلی امام خمینی(ره) تهران در یک اقدام آتش به اختیار در حوزه مداحی، در شعری حماسی انتقادهایی را نثار سیاست ورزان برجام زده نمود.

اقدامی که در آن مقطع سروصدای زیادی ایجاد کرد تا جایی که عده ای با مواضع قرون وسطایی خود از ضرب و شتم خواننده در صورت روبرو شدند خبر دادند و عده دیگری هم در ترازوی سیاسی خود این اقدام را بی وزن قلمداد کردند. اما آقای ما تعبییر دیگری از این کار ارائه دادند.
 
بنا بر این گزارش بنا بر توییت یکی از افراد شرکت کننده در مراسم شام غریبان بیت رهبری امسال ایشان بعد از مراسم، خطاب به میثم مطیعی مداح آن شعر حماسی نکات مهمی فرمودند که بیش از آنکه شخصی باشد بیانگر شاخص‌های مداحی انقلابی است.
 
آقا فرموده اند: می‌دانم بعد از عید فطر خیلی شما را اذیت کردند و فشار آوردند، هم به شما و هم به شعرا؛ اما مطلقا اعتنا نکنید.
شما یک حرف کاملا درست و محکمی زدید. تردید نکنید. من نظرم را همان موقع به اطرافیان هم گفتم. کار شما کاملا درست بود.
اصلا محل نگذارید به این حمله‌ها و بدانید کار شما مؤثر است. شما روی این جوان‌ها تاثیر دارید. این جمعیتی که امشب آمده بود تاثیر می‌پذیرد از شما.
در آن شعر هم هیچ اهانت نبود. مسؤولان رده بالای دولتی آمدند پیش من و گفتند توهین شده؛ من گفتم خیر، هیچ اهانتی نبوده.
خود بنده هم صف اوّلی هستم. صف اوّل یک نفر نیست که؛ ما هم مدعی بودیم و هم صف اوّلی.
در آن شعر هم هست: "ما مدعیان صف اول بودیم"، ولی معلوم شد خبرها جای دیگری است؛ دیگرانی را بردند و ماها جا ماندیم.
هیچ خسته نشوید. اگر بنای بر خسته‌شدن بود آنهایی که قبل از انقلاب زندان رفتند و کتک خوردند و تبعید شدند باید خسته می‌شدند.
سفت بایستید و خسته نشوید. اگر خسته نشوید خداوند به کارتان برکت می‌دهد، و برکت داده است. راه درست همین است که شما دارید می‌روید.
من همیشه شما را دعا می‌کنم، اما سر قضیه عید فطر فقط دعا نبود؛ هم دعا می‌کردم، هم حمایت کردم و نکاتی را به آنهایی که باید می‌گفتم گفتم. 
 

 
به گزارش عصر امروز، آری باید بدانیم اگر آتش بااختیار تمیز و انقلابی عمل نماییم دعای نائب امام زمان عجل الله تعالی را پشت سر خود خواهیم داشت. انقلابی عمل کردن یعنی اقدام به موقع و نترسیدن از فضاسازی های قبیله گرایانه. باشد ماهم اینگونه باشیم. آتش به اختیار و انقلابی در وادی امربه معروف و نهی از منکر تا شامل دعای نائب الامام شویم. ان شاءالله
کد مطلب : 218457