توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۷
بازی مفسدین با قانون و مردم تا کی ادامه دارد!
گرایش به دنیا و دنیازدگی در سبک زندگی مردم و فراگیری طاعون پول پرستی یکی دیگر از نتایج عدم برخورد به موقع با دنیاپرستان نفوذ کرده در دستگاه های دولتی است. لذا اگر ولنگاری سرریز شده می رود تا بسیاری از ارزش ها را به تاریخ بسپارد از همین جا نشات می گیرد.
بازی مفسدین با قانون و مردم تا کی ادامه دارد!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دادستان کل کشور گفته که در زمان انتخابات با تخلفات زیادی روبه رو بودیم که بنده در بطن آنها بودم. حال که خواستیم برخورد کنیم گفتند که برخورد سیاسی است. و یا در ادامه بیان کرده که در یک واگذاری یک اختلاس کلان شد و قوه قضاییه نمی داند باید ورود پیدا کند یا نه! اگر ورود کند به برخی مهره ها می رسد که بعد می گویند قوه قضاییه سیاسی عمل می کند.

 
حاشیه: در پدرسوخته بازی مفسدین و حامیانشان شکی نیست جایی که بعد از هر گندکاری این جماعت با نواختن شیپور از ته آن حنجره می درند تا بوی گند لجن فسادشان را مخفی کنند. و این ماجرا در طول تاریخ بارها تکرار شده و تعجبی ندارد.

 
اما قطعا قوه قضائیه در برخورد با مفسدین نباید دچار اما و اگر بشود (که با مدیریت حضرت آیت الله لاریجانی تا کنون نیز چنین بوده است) که نکند خدایی نکرده به سبیل آقایان برنخورد. قطعا مسامحه و مصلحت سنجی دستگاه قضایی مفسدین را جسور و فسادشان را فراگیر می کند. اگر امروز حامیان مفسدین زبانشان درازتر از همیشه زمان است و متلک و گوشه و کنایه حواله دستگاه قضا می کنند باید قاطعانه جلوی آنها ایستاد.
 
به گزارش خبرنگار ما همچنین گرایش به دنیا و دنیازدگی در سبک زندگی مردم و فراگیری طاعون پول پرستی یکی دیگر از نتایج عدم برخورد به موقع با دنیاپرستان نفوذ کرده در دستگاه های دولتی است. لذا
اگر ولنگاری سرریز شده می رود تا بسیاری از ارزش ها را به تاریخ بسپارد از همین جا نشات می گیرد.
 
هرجا قوه قضاییه بدون مماشات و انقلابی عمل کرده نفعش در جیب مردم و از آن استقبال عمومی شده پس باید با صدای بلند گفت قوه قضائیه همچون چند وقت اخیر که در مقابل دانه درشتها ایستادگی کرده اید برای خدا لطفا مماشات را از دایره واژگانیت حذف کنید و انقلابی باشید تا پدرسوخته بازی مفسدین به آخر خط برسد!
کد مطلب : 218998