۲
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۱
خسارت بارترین دولت در انقلاب اسلامی
آقای روحانی درسال ۹۲ با چنان ژست و ادبیاتی وارد انتخابات شد که گوئی بعنوان منجی در کمترین فرصت ممکن؛ مردم ایران را به رفاه و آسایش خواهد رساند.
خسارت بارترین دولت در انقلاب اسلامی
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آقای روحانی درسال ۹۲ با چنان ژست و ادبیاتی وارد انتخابات شد که گوئی بعنوان منجی در کمترین فرصت ممکن؛ مردم ایران را به رفاه و آسایش خواهد رساند.

ایشان درکمال ناباوری خود و نخبگان سیاسی، پیروز انتخابات گردید و پس از آن، با عملکرد خلاف آنچه وعده کرده بود؛ پایه گذار یک اقتصاد متلاشی الگو گرفته از غرب با مدیرانی لیبرال و اشرافی غیر انقلابی و بیگانه با مردم، و انقلاب، شکل گرفت.

باید توجه داشت که دراواخر دولت دهم دلخوری مردم از رهاشدگی کشور؛ کشمکشهای سیاسی، بویژه جدال دولت با دوقوه دیگر و عدم اقدام صحیح مسئولین نظام؛ باعث سرخوردگی مردم بویژه نیروهای انقلابی گردید.

ازسوئی دیگر؛ حمایت آقای هاشمی و تمام احزاب سیاسی طرد شده و بعضاً معاند و اعتراض به وضع موجود توسط افکارعمومی، فضای رجزخوانی و خودنمائی افراد جدید بویژه شخص روحانی و تفکر لیبرالی نفوذ پذیر را بر جامعه آنروز فراهم ساخت و اغلب مردم بجای تصمیم درست و مبنائی همانند مردم کوفه از شور کاذب استفاده کردند و برای تعیین سرنوشت خود؛ از فرمول ناشیانه و تاکتیک لجاجت و سلب مسئولیت استفاده کردند و نیروهای انقلاب هم بر اثر استیصال و انفعال و فضای حاکم آنروز نتوانستند به ماموریت خود بطور صحیح عمل نمایند.

برای اینکه حقایق، بطور ملموس روشن شود در مقابل هر کدام از وعده های داده شده آقای روحانی تحلیل لازم ارائه می گردد.

۱-- خزانه دولت خالیست؛ صندوق ذخیره ارزی صفر است؛ انبارهای کشور بویژه گندم خالیست؛ و من یک مخروبه را تحویل گرفته ام.

پاسخ : طبق اظهار آقای سیف ۷۵ میلیون و به اظهار آنروز طیب نیا ۱۲۰ میلیون دلار ذخیره ارزی وجود داشته و به استناد مدارک موجود، ۲۰۰ میلیارددلار ارز حاصل فروش نفت که درپایان دولت احمدی نژاد در بانکهای خارج از کشور بلوکه شده بود که دولت روحانی بعلت ناتوانی دیپلماسی سیاسی و اقتصادی موفق به انتقال همه آن به کشور نشده است و بلحاظ تدبیر نادرست و مچاله کردن اقتصاد کشور و زندگی مردم، در برجام این امر محقق نشد.

مضافاً بر اینکه:
دولت آمریکا در چند نوبت به بهانه های واهی و تحت عنوان خسارت؛ مبالغی از پولهای بلوکه شده ایران را تصرف کرده است. امروز که در سال ۹۹ هستیم و گرفتار کرونا می باشیم سخت ترین وضع اقتصادی برای مردم ایجاد شده است ضمن اینکه مافیای خودرو و مسکن و قاچاق کالا وارز توسط آشنایان دولت عرصه را بر مردم تنگ کرده و موضوع بورس هم با وضعیت فعلی خطرناک و مردم باید موظب باشند که در چاله نیفتند اگر چه فعلا دولت پشت ویروس کرونا پنهان شده و بی لیاقتی او بعلت عدم کنترل گرانی و افزایش قیمت خودرو و کالاهای ضروری امانِ مردم را بریده است.

ان شاء الله تاچند روز دیگر مجلس یازدهم تشکیل و اقدامات مناسبی را انجام خواهد داد.

》》》 ادامه دارد

۲۱  اردیبهشت ۹۹ فرهاد نیا
کد مطلب : 281998
۱۳۹۹-۰۲-۲۲ ۲۱:۴۵:۳۶
دولت روحانی بدترین دولت در تاربخ ایران است احمدی نژاد خیلی برای مردم کار کرد ولی همین روحانی ودار ودسته در پی زشتی او بودند ولی خدا خود روحانی وعواملش را زشت کرد والان می فمد که دنیا چه خبر است وباید از دولت احمدی نژادحلالیت بطلبید وگرنه در هردودنیا روسیا هستید
 
۱۳۹۹-۰۲-۲۴ ۱۶:۰۱:۴۵
خسارت بار تربن دولت های دنبا وایران دولت شیخ حسن روحانی وبا همکاری برادر اختلاس گرش از مفسدین ابران