توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۵
ستاد امر به معروف کشور: قرارگاه امر به معروف صراط "مجوز" ندارد
قرارگاه صراط مجوز ندارد وغیر قانونی است و باید طبق قانون بر اساس ماده 14 قانون حمایت از آمرین از وزارت کشور درخواست مجوز کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز؛ ستاد امر به معروف کشور اعلام کرد: قرارگاه امر به معروف صراط "مجوز" ندارد سید مهدی امینی معاون امر به معروف ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در گفتگو با خبرنگار ما در مورد اقدامات و برنامه های قرارگاهی تحت عنوان «آمرین به معروف صراط» که خود را متولی امر به معروف و نهی از منکر می دانند و در حسینیه شهید همت منطقه ۱۲ تهران مستقر هستند گفت: این قراگاه مجوز ندارد وغیر قانونی است و باید طبق قانون بر اساس ماده 14 قانون حمایت از آمرین از وزارت کشور درخواست مجوز کنند.

 
بر اساس این گزارش این حسینیه در دوران محمد باقر قالیباف با حمایت محمد نژاد شهردار منطقه 12 با هزینه میلیاردی ساخته و تجهیز شد. در آن زمان خوراکیان و عبدالهی معاونین شهردار اعضای هیات امنای این حسینیه را تشکیل دادند .

 
ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با هدف انسجام بخشی و قانونی عمل کردن تشکل های امر به معروف ایجاد شده است و هر کس بخواهد به صورت گروهی و تشکیلاتی در زمینه امر به معروف ونهی از منکر اقدام کند باید طبق ضوابط این ستاد مجوز اخد نماید در غیر این صورت غیر قانونی است.

 
امینی تأکید کرد کسانی که بخواهند در قالب تشکیلات  و گروه نه قرارگاه مجوز دریافت کنند ستاد امر به معروف به ایشان کمک کند.
مرجع : شهدای ایران
کد مطلب : 239364