توصيه به ديگران
۰
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۹
آقای آشنا: بعد از انتخاب رئیس مجلس، تجربه جدیدی برایتان رقم خواهیم زد
منتخبین یازدهمین دوره مجلس به اظهارات اخیر آشنا درمورد انتخاب رئیس مجلس آینده واکنش نشان دادند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز توییت اخیر مشاور رئیس جمهور پیرامون تعیین رئیس مجلس شورای اسلامی در مجلس یازدهم، واکنش‌های متعددی را از سوی منتخبین یازدهمین دوره مجلس در پی داشت.

حسام‌الدین آشنا در این مطلب خود نوشته بود: «اگرچه سرلیست شخص مشهوری است که سرمایه نمادین دارد و معمولا آبروی خود را خرج لیست می‌کند اما لزوما رئیس نمی‌شود.

لیست‌سازان، تکلیف ریاست را هم معلوم می‌کنند. لیست‌بازان هم به بقیه مسئولبت ها بسنده می‌کنند».

سیدمحسن دهنوی منتخب مردم تهران در مجلس، در صفحه شخصی خود، اظهارات آشنا را اینگونه پاسخ داد: «گویا ترک عادت سخت است انا مجبس وکیل‌الدوله‌ها را تمام‌شده بدانید. از چهارشنبه نه جنگ روانی شما و نه معاونین پارلمانی دولت، تاثیری بر تصمیمات مجلس نمی‌گذارد و این ارداده منتخبان ملت است که تعیین کننده خواهد بود. بهتر است به شرایط جدید عادت کنید».

مجتبی رضاخواه دیگر منتخب مجلس یازدهم هم نوشته بود: «جناب آشنا؛ لطفا تجربه‌تون رو برای اموری که به شما مربوط میشه و مردم از شما انتظار دارند، به کار ببرید؛ از رسیدگی به وضعیت مسکن گرفته تا قیمت خودرو و غیره.

اگر وظیفه دولت رو درست انجام ندین، ما بعد از انتخاب رئیس مجلس، تجربه جدیدی برای شما رقم خواهیم زد که شروعش عدم اجازه دخالت بیجاست».

روح الله متفکر آزاد منتخب مردم تبریز در مجلس نیز در صفحه شخصی خود نوشته است:

«برادر عزیز ای کاش انرژی مصروف برای تاثیرگذاری بر مجلس جدید را مصروف حل مشکلات مردم می‌کردید. در آن صورت شاید مجلس از آن خودتان بود و اینقدر زحمت پساانتخابات برایش نمی‌کشیدید».
کد مطلب : 282663