۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰
فوتبال سیاسی نیست؟!
مهدوی کیا که نشان داد ظاهرا بدجوری نمک گیر سیاستمداران خارجی شده است در سیاسی ترین پست خود علیه مردم مظلوم فلسطین و سایر کشورهایی که با ددمنشانه ترین اقدامات تروریستها روبرو هستند نوشت: " به اميد روزى كه سياست دست از سر ورزش بردارد و عمل جاى شعار را بگيرد..."
فوتبال سیاسی نیست؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اظهارات مهدوی کیا در حمایت بی دلیل از اقدام غیر حرفه ای دو فوتبالیست کشورمان که در مقابل نماینده رژیم کودک کش صهیونیستی بازی کرده اند با استقبال و بهره برداری سیاسی بی بی سی فارسی و سایر رسانه های صهیونیستی مواجه گردیده است!

بنا بر این گزارش مهدوی کیا که نشان داد ظاهرا بدجوری نمک گیر سیاستمداران خارجی شده است در سیاسی ترین پست خود علیه مردم مظلوم فلسطین و سایر کشورهایی که با ددمنشانه ترین اقدامات تروریستها روبرو هستند نوشت: " به اميد روزى كه سياست دست از سر ورزش بردارد و عمل جاى شعار را بگيرد..."

به گزارش خبرنگار ما، اما این سخنان روشن فکر مابانه این فوتبالیست سابق در حالی عنوان شده است که همین آقای مدعی سیاسی نبودن ورزش، معلوم نیست چرا وقتی چند سال پیش به سبب زدن گل به کشور دشمن ایران یعنی "آمریکا" یکی از پاداش هایش معافیت از خدمت سربازی بود، نگفت که این پاداش را نمی خواهد چون اقدامی سیاسی است اما اکنون و در حالی که همه رقبا از فوتبال برای دخالت در سیاست استفاده می کنند چنین نظریه ی کاملا هدفمند را برای استفاده دشمنان مردم مظلوم جهان بر زبان جاری می نماید؟!و یا وقتی که مهدوی کیا در فتنه 88 با دستبند سبز وارد زمین یک بازی بین المللی شد تا به طرفداری از فتنه گران آبروی ایران را در جهان ببرد چرا یادش نیامد که ورزش سیاسی نیست!

به گزارش عصر امروز البته مهدوی کیا در ادامه حرفهایی هم زده است، لذا قابل توجه مهدوی کیا و سایر کسانی که می گویند مدافعین حرم، نبرد با داعش رو رها کنند و بروند سراغ فقر زدایی تصاویر زیر نشان می دهد که آنکسی که باید رسوا شود مهودوی کیا و دوستان بی غیرتش هستند که دفاع از مظلومان را نمی توانند ببینند.

کد مطلب : 213065
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۰۱:۰۱:۴۲
آقای مهدوی کیا شما دروغ می گویید. فقط وقتی اسم فلسطین می افتد یاد فقر و بیکاری در کشور می افتید اما وقتی خودرودهایی چند میلیاردی و ثروتهای هزارمیلیاردی را می بینید مطلقا نگران فقر نیستید. همه تلاش شما این است که همین آخرین آثار باقیمانده از النقلابیگری از نظام حذف شود و این یک ذره کمکی که به فلسطین و سوریه می کنیم هم در جیب شما بالاشهریها برود. شما عامل همه فقر ها و رکودها هستید. شمایید که با ولع بی اندازه مصرف قیمتها را بالا برده و فقر ایجاد کردید. شمایید که با خرید کالاهای لوکس ثروت را راکد کردید و رکود ایجاد کردید. حالا دم از دلسوزی هم می زنید؟ اتفاقا این فقرا بودند و هستند که همیه پای انقلاب و مقاومت بوده اند. هیچ یک از مدافعان حرم از شما میلیاردرها نیستند.