توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
افرادی که تشکیلاتی در اغتشاشات دست داشتند باید شناسایی شوند
سخنگوی قوه قضاییه گفت: افراد مجرمی که به صورت تشکیلاتی در ایام اخیر دست به اغتشاش زدند باید شناسایی و دستگیر شوند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه ظهر امروز در صد و بیست و سومین نشست خبری خود گفت: در خصوص اغتشاشات اخیر که نقش و خمایت های دشمن بوز و توسط نیروهای انقلابی و اطلاعاتی در حال پیگیری است و کسانی که شناسایی شده اند و می شوند مجازات خواهند شد.

 
عده ای هم که یا برای مطالبات خود آمده بودند یا در صف دشمن نیودند و یا جوانی بوده که فریب خورده و حرفی زده اما پرچمی را یا مسجدی را آتش نزده و خسارتی را به بار نیاورده، حتما جدا شوند و اگر هم دستگیر شدند به زندان نبرند و برایشان سوءسابقه درست نکنند

 
افراد مجرمی که تشکیلاتی در این ایام دست به اغتشاش زدند باید شناسایی شوند.

 
وی افزود: به همه دادستان ها و نیروهای انتظامی تاکید شد که پالایش کنند و افراد بی گناه آزاد شوند برای همین در دو مرحله عده کثیری آزاد شدند.

 
تعدادی هم بودند که طبق گزارش اولیه و سازمان اطلاعات سپاه به عنوان مطلع و لیدر بازداشت شدند که در سه روز اول برای ٦٢٢ نفر قرار بازداشت موقت صادر شد. از این تعداد هم عده ای آزاد شدند.

 
محسنی اژه‌ای گفت: مجموع بازداشتی های تهران در رابطه با اغتشاشات اخیر الان به ٥٥ نفر رسیده است. از کل کشور هم تا دیروز ٤٥٥ نفر بودند که احتمالا دیروز یا امروز بخشی آزاد شدند.
کد مطلب : 227187