۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳
بی دینی سایت موسوی/
طرفداران موسوی به تمسخر روز قیامت پرداختند!
سایت ضد انقلاب کلمه در مطلبی تحت عنوان " صدیقی یکی از سوالات سیاسی روز قیامت را لو داد " ضمن تمسخر قیامت و زیر سئوال بردن ارزشهای الهی نشان داد که برای رسیدن به قدرت حتی خدا را نیز به سخره می گیرد و آیات الهی را تکذیب می کند.
طرفداران موسوی به تمسخر روز قیامت پرداختند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز سایت ضد انقلاب کلمه در مطلبی تحت عنوان " صدیقی یکی از سوالات سیاسی روز قیامت را لو داد " ضمن تمسخر قیامت و زیر سئوال بردن ارزشهای الهی نشان داد که برای رسیدن به قدرت حتی خدا را نیز به سخره می گیرد و آیات الهی را تکذیب می کند.

بنا بر این گزارش سایت کلمه که متعلق به میر حسین موسوی منافق می باشد در یادداشت خود نوشت که آیت الله صدیقی گفت: " در روز قیامت از شیوه استفاده از اعضای بدن و شیوه زندگی افراد سئوال می‌شود. باید انسان همه اعمال خود را رعایت کند، اکنون در سطح ملی زمانی که مردم کشور رای خود را به صندوق می‌اندازند در روز قیامت باید در ارتباط با آن پاسخگو باشند. از انسان سوال می‌شود که آیا افرادی که به آن‌ها رای داده‌ایم انقلابی، بسیجی و حافظ خون شهیدان بوده‌اند یا خیر... " و در ادامه مطلب خود به تمسخر این سخن پرداخت.
 
به گزارش عصر امروز هر چند عوامل بی دین این سایت روز قیامت و سئوال جواب آن را به بازی گرفته اند و آن را قبول ندارند و انکار می کنند اما از آنجایی که طبق فرمایش قرآن، قيامت روز ظاهر شدن سيرت ها وباطن هاست (يوم تبلي السرائر) لذا صورت هر كس در قيامت متناسب با سيرت و باطن حقيقي او و اعمالي است كه در دنيا انجام داده است. لذا در خصوص تمسخر روز قیامت توسط سایت ضد انقلاب کلمه باید گفت:

1- روز قیامت که طبق کلام صریح الهی می فرماید: «وَنَضَعُ المَوازين القِسط لِيَوم القِيمه فَلا تُظْلَم نَفْس شَيئا و إِن كان مِثقال حَبه مِن خَردَل أَتينا بِها و كَفي بِنا حاسَبين» انبياء/47 . [و ترازوهاي عدل را براي روز قيامت خواهيم نهاد و ستمي به هيچ كس نخواهد شد و اگر عملي به اندازه دانه خردلي (اسپندي) باشد در حساب آوريم و تنها علم ما از همه حسابگران كفايت خواهد كرد و ما نيز خود حسابرس كافي و كامل هستيم.]  حالا با توجه به آیه فوق بفرمایید مگر می شود انسان رایی بدهد و کسی را که راه خدا و خون شهدا را پایمال کند انتخاب نماید در مقابل آن پاسخگو نباشد؟!

2- در جایی که تمامی کارها را در هرکجا و به هر اندازه که باشد، حاضر خواهند ساخت و خداوند در سوره مبارکه لقمان آیه 16 در این خصوص چنین می فرمایند:
"إِنْ تَکُ مِثْقَالَ حَبَّةٍ مِنْ خَرْدَلٍ فَتَکُنْ فِی صَخْرَةٍ"  "اگر به اندازه سنگینی دانه خردلی (کار نیک یا بد) باشد و در دل سنگی یا در (گوشه‌ای از) آسمان‌ها و زمین قرار گیرد، خداوند آن را (در قیامت برای حساب) می‌آورد" چطور شما چنین سخنی را نادیده می گیرید و به تمسخر آن می پردازید!

3- یا در جایی که خداوند متعال در آیه 20 سوره مبارکه «فصّلت» مى فرماید: «حَتّى اِذا ما جاوُها شَهِدَ عَلَیْهِمْ سَمْعُهُمْ وَ اَبْصارُهُمْ وَ جُلُودُهُمْ بِما کانُوا یَعْمَلُونَ».  " زمانى که به آن مى رسند گوش آنها و چشم ها و پوست هاى تنشان به اعمال آنها گواهى مى دهد! "
آیا به نظر شما این شاهدان عجیب نیستند که عضو پیکر خود انسانند! و شهادتشان به هیچ وجه قابل انکار نیست، چرا که در همه صحنه ها حاضر و ناظر بوده و به فرمان الهى به سخن آمده اند! پس با این اوضاع می شود دست و پوست دست نگوید که تو به چه کسی رای داده ای و در این رای دادن چه هدفی را دنبال می کردی و چه نیتی داشتید؟

و در پایان باید گفت آیا در آنجا که «یَوْمُ الْبُرُوز» روز آشکار شدن اسرار نهانى است و همه چیز برملا مى شود چگونه انتظار دارید چنین عملی که راه خدا و خون شهدا را پایمال کرده است برملا نشود؟!
کد مطلب : 185689
Sweden
۱۳۹۵-۱۰-۲۰ ۱۸:۰۵:۴۴
مگر شکی داشتید که اصلاح طلبان کافرند؟ نماز بر بردن اینها حرام است.
ولا تصل على أحد منهم مات أبدا ولا تقم على قبره إنهم كفروا بالله ورسوله وماتوا وهم فاسقون
سوره توبه آیه 84