توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
برجام، هاله نور اعتدال - اصلاحات/
تفاوتهای فتح خرمشهر و ننگ برجام!
در برجام دوستان و هم مسلکی های جناب ظریفیان دستاورد هسته ای کشور را که به پای آن خون دانشمندان عزیزی نثار شده بود را با ریختن بتن در قلب راکتور اراک، دست کشیدن از غنی سازی 20درصدی و تقدیم اورانیوم های تولیدی و پذیرفتن محدودیتهای چندین ساله و... برای بدست آوردن دل کدخدا تا بلکه حداقل تحریمها رفع شود نیز نتوانستند پیروز باشند و هم اکنون چنین ادعای گزاف و باطلی دارند که خود نیز به خوبی از کنه آن آگاهی دارند.
تفاوتهای فتح خرمشهر و ننگ برجام!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز «غلامرضا ظریفیان» معاون وزیر علوم در دولت اصلاحات در مصاحبه با روزنامه آرمان گفته است که: «حتی اگر امروز تمام کشورهایی که در برجام هستند از آن خارج شوند آنچه در برجام رخ داد و نتایجی که به همراه داشت یکی از بهترین و بزرگترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در کنار دستاوردهای خوبی چون فتح خرمشهر است»!
 
بنا بر این گزارش متاسفانه اصلاح طلبان فتنه گر و اعتدالیون دروغین! این روزها در برزخ آفتاب تابان برجام! چنان گرفتار شده اند که در تلاش هستند تا با هاله نور ساختن برجام باز هم فریب دیگری به مردم بدهند و وانمود نمایند که پیروز عرصه دیپلماتیک شده اند.

به گزارش خبرنگار ما افتضاح برجام در از بین بردن دستاوردهای هسته ای و تامین نشدن خواسته های کشور این روزها در حالی خودنمایی می نماید که دولتیان با تهدید منتقدان از افشای حقایق آنچه که برسر ما رفته است ممانعت به عمل می آورند!

اما در این میان اظهارات یک افراطی اصلاح طلب که برجام را با فتح خرمشهر مقایسه نموده است عجیب به نظر می رسد زیرا در فتح خرمشهر مجاهدان و شهدا با نثار خون خویش نگذاشتند ذره ای از خاک کشور در اشغال بعثی ها بماند و با خون خود دستاوردی عظیم را به یادگار گذاشتند.

اما در برجام دوستان و هم مسلکی های جناب ظریفیان دستاورد هسته ای کشور را که به پای آن خون دانشمندان عزیزی نثار شده بود را با ریختن بتن در قلب راکتور اراک، دست کشیدن از غنی سازی 20درصدی و تقدیم اورانیوم های تولیدی و پذیرفتن محدودیتهای چندین ساله و... برای بدست آوردن دل کدخدا تا بلکه حداقل تحریمها رفع شود نیز نتوانستند پیروز باشند و هم اکنون چنین ادعای گزاف و باطلی دارند که خود نیز به خوبی از کنه آن آگاهی دارند.

به گزارش عصر امروز لذا اقدام این افراطی اصلاح طلب خیلی تعجب انگیز نیست زیرا اهانتی بزرگی که وی به جانفشانی رزمندگان و شهدای فاتح خرمشهر نسبت داده است فقط از عهده وی و همپالکی های وی بر می آید که طی سالیان متمادی به انحاء مختلف صورت گرفته است!؟
کد مطلب : 236880