توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۱
موضع قاطع رهبری؛ معادلات دشمن را بهم زد
ذلتِ ملّت ایران که طی ۷ سال گذشته توسط دولت اصلاح طلب اعتدال رقم خورده و چند صدائی را در کشور بوجود آورده بود، با موضع قاطع رهبری در تاریخ ۱۹ بهمن ۹۹ در دیدار فرماندهان محبوب نیروی هوایی ارتش، به برگشت معکوس ذلت؛ به عزت و مقاوت تبدیل شده و کشور را به یک صدای واحد تبدیل کرده است.
موضع قاطع رهبری؛ معادلات دشمن را بهم زد
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ذلتِ ملّت ایران که طی ۷ سال گذشته توسط دولت اصلاح طلب اعتدال رقم خورده و چند صدائی را در کشور بوجود آورده بود، با موضع قاطع رهبری در تاریخ ۱۹ بهمن ۹۹ در دیدار فرماندهان محبوب نیروی هوایی ارتش، به برگشت معکوس ذلت؛ به عزت و مقاوت تبدیل شده و کشور را به یک صدای واحد تبدیل کرده است.

حضرت آقا فرمودند که: لغو همه تحریمها و راستی آزمایی آن؛ شرط بازگشت ایران به تعهدات برجامی است و آمریکائیها و اروپائیها حق هیچگونه شرط گذاری را ندارند و آنطرفی که باید شرط بگذارد جمهوری اسلامی است.

🌴جانمان فدای آقا که امام حکیم است 🌴

مجلس قدرتمند و انقلابی در تاریخ ۱۱آذر۹۹ لغو بعضی از تعهدات برجامی را تصویب و لغو پروتکل الحاقی در ۵ اسفند ۹۹ را در راستای دیپلماسی تهاجمی و انقلابی که توسط امام المسلمین ترسیم شده است سرلوحه کار مسئولین کشور قرار داده و حتی رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده در عمل فهمیده اند که ۷ سال راه را اشتباه رفته و باید برگردند که هنوز صداقت عملی از بعضی مسئولین دولتی دیده نمیشود.

امروز موضِع سران قوای مقننه و قضائیه و بعضی مسئولین دیپلماسی کشور و تیم مذاکره کننده هسته ای درقاب مقاومت معنی پیدا کرده و صدای واحدِ مدیران عالی کشور با رهبری؛ دشمن را به دست و پا انداخته است. البته تازه اول کار است و باید مردم و مسئولین در چارچوب فرمایشات و نقشه راه رهبر معظم انقلاب حرکت کرده و پای آن بایستند.

لذا بابهره گیری از منشور انقلاب اسلامی و آموزه های دینی یاد گرفته و باور کرده ایم که آمریکا و اروپا فقط زبان زور را می فهمند و باید آنها را با مُشت و قدرت سرِجایشان نشاند و دیپلماسی انفعالی و ذلت و خواهش و تمنا جواب نمی دهد.

البته حرکات مشکوک و مخالفت افراد نفوذی در دولت در این مقطع فعلی بویژه عدم تمکین از مصوبات مجلس مقداری کار را مشکل می کند و احتمال رخنه دشمن در اینها کاملا مشهود است اگر چه در آغاز راه بوده و اخبار خوبی در آینده خواهیم شنید و ملت شریف ایران بزودی به حقایقی خواهند رسید و با انتخاب دولت جوان انقلابی و رزمنده و جهادی در سال ۱۴۰۰ عزت و قدرت واقعی انقلاب اسلامی و مردم ایران با اخراج لیبرالها و اصلاح طلبان و نفوذیها؛ این حلقه مقاومت داخلی و عزت بین المللی تکمیل خواهد شد. ان شاءالله

۴ اسفند ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 294327
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر