۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
دهباشی با خودش چند چند است؟
پس از اینکه رئیس جمهور روحانی بعد از 5 سال با هر مشقتی که بود! دست از کدخدا برداشت و سخنی قابل دفاع علیه سیاست های خصمانه آمریکا بر زبان جاری کرد حسین دهباشی به وی حمله کرد!
دهباشی با خودش چند چند است؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پس از اینکه رئیس جمهور روحانی بعد از 5 سال با هر مشقتی که بود! دست از کدخدا برداشت و سخنی قابل دفاع علیه سیاست های خصمانه آمریکا بر زبان جاری کرد حسین دهباشی به وی حمله کرد!
 
بنا بر این گزارش کارگردان سابق فیلم تبلیغات انتخاباتی روحانی در صفحه اجتماعیش ضمن حمله به سخن اخیر روحانی نوشت:
"ر.جمهور درسوئیس (حافظ منافع آمریکا) تهدیدکرده: "امکان ندارد نفت منطقه صادر شود و نفت ایران صادر نشود!"
آیا او (به عنوان حقوق‌دان) نمی‌داند هرگونه خطر برای کشتی‌های تجاری یا آبراه‌های بین‌المللی بلافاصله موجب اجماع جهانی علیه ایران شده و ما را به ذیل فصل ۷ منشورملل متحد می‌برد؟"به گزارش عصر امروز اولا اینکه انسان از روی بغض به هر سخنی ایراد بگیرد مشی انسانهای منصف نیست و ثانیا جناب دهباشی بگوید که اگر آمریکا جهان را تحریک کند تا از ایران نفت نخرند مگر این اقدام خود به تنهایی اجماعی جهانی علیه امنیت ایران اسلامی نیست؟!

خوب است که جناب دهباشی بگوید به نظر ایشان باید در این شرایط چه رفتاری داشت و آیا باز باید همچون 5 سال گذشته کاسه گدایی به دست بگیریم و برجام های بی فایده دیگری را برای کشور به ارمغان بیاوریم که جز ذلت دلیل حسن دیگری نداشت! همان برجامی که خود شما عاملین آن را خائن خطاب کردید!؟؟
کد مطلب : 239021
۱۳۹۷-۰۴-۱۶ ۱۲:۳۳:۰۹
راست گفته. روحانی این حرف را برای مصرف داخل ایران زده و خودش اعتقادی به آن ندارد.