توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
چرا دستگیری عوامل داعش اروپاییان را نگران کرده است!
رادیو "دویچه وله" که بنگاه سخن پراکنی بین‌المللی آلمان است در مطلبی تحت عنوان "نگرانی از گسترش فضای امنیتی در پی حملات تهران" از دستگیری عناصر داعشی که مخل امنیت مردم ایران شده اند ابراز نگرانی و انتقاد کرد!
چرا دستگیری عوامل داعش اروپاییان را نگران کرده است!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رادیو "دویچه وله" که بنگاه سخن پراکنی بین‌المللی آلمان است در مطلبی تحت عنوان "نگرانی از گسترش فضای امنیتی در پی حملات تهران" از دستگیری عناصر داعشی که مخل امنیت مردم ایران شده اند ابراز نگرانی و انتقاد کرد!
 
بنا بر این گزارش، صفحه اینترنتی این رادیو ضمن انتشار مقاله ای مفصل بدون اینکه نام منتقدی که تا کنون دستگیر شده باشد را بیان نماید به دستگیری عوامل مرتبط با حوادث تروریستی اخیر مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام(ره) واکنش نشان داده و ضمن انتقاد از برخورد با عوامل تروریستی آن را گسترش فضای امنیتی خوانده است!

به گزارش خبرنگار ما، این رسانه معاند در ادامه مطلب خود آورده است که: " از زمان وقوع حملات تروریستی تهران روزی نیست که خبری از دستگیری یا کشته شدن وابستگان احتمالی به داعش در ایران منتشر نشود. فعالان مدنی و فرهنگی درباره خطر "بسته‌تر کردن فضای جامعه و هجوم بیشتر به منتقدان" هشدار می‌دهند..."این رادیو در ادامه مطلب کذب خود با تیتر جمله: « نگرانی از "هجوم بیشتر به منتقدان" » چنین آورده است که: " هم‌زمان با انتشار خبر دستگیری‌های گسترده‌ی "عوامل داعش"، فعالان مدنی و فرهنگی در ایران نسبت به تشدید فضای امنیتی، "بسته‌تر کردن هرچه بیشتر فضای جامعه" و نیز "نفرت‌پراکنی" علیه اقلیت‌های قومی و مذهبی به‌ویژه شهروندان کُرد هشدار داده‌اند."

به گزارش عصر امروز اینکه ارگان خبری یک کشور اروپایی چرا باید از دستگیری چند مظنون به اقدامات تروریستی در ایران چنین نگران باشد مقوله ای است که باید توسط دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی مورد واکاوی قرار بگیرد.

و اما نکته قابل تامل دیگر این است که چرا چند نفر گروهکی که باید نقش آنان نیز در حوادث اخیر مورد بررسی قرار گیرد همنوا با افرادی همچون شیرین عبادی از اعضای اپوزیسیون معاند بدون کوچکترین سند و مدرکی دال بر برخورد با منتقدین، آتش بیار اینگونه مطالب کذب رسانه های معاند و مجامع بین المللی که علیه ایران فعالیت می کنند گردند و از ادامه دستگیری عناصر تکفیری تروریستی وحشت نمایند!؟
کد مطلب : 204911