توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹
600 هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی
حدود ۴۰۰ هزار نفر در یک ماه اخیر برای صدور کارت سوخت المثنی ثبت نام‌کرده اند و حدود ۶۰۰ هزار کارت سوخت صادر شده در باجه‌های پستی معطله وجود دارد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، در حالی که از بامداد امروز سهمیه بندی بنزین با کارت هوشمند سوخت آغاز شده، حدود یک میلیون نفر هنوز کارت سوخت شخصی در اختیار ندارند.

 
طبق اعلام مسئولان مربوطه طی روزهای اخیر، حدود 400 هزار نفر در یک ماه اخیر برای صدور کارت سوخت المثنی ثبت نام‌کرده اند و حدود 600 هزار کارت سوخت صادر شده در باجه‌های پستی معطله وجود دارد.

 
کسانی که اخیرا برای دریافت کارت سوخت المثنی ثبت نام کرده‌اند باید منتظر صدور کارت سوخت بمانند و تا آن زمان از کارت جایگاه‌ها و با مبلغ آزاد هر لیتر 3000 تومان، بنزین خریداری کنند و متقاضیان برای دریافت کارت سوخت خود باید با در دست داشتن مدارک مالکیت خودرو و موتورسیکلت خود، پس از استعلام از سایت epolice.ir ، به ادارات پست مراجعه کنند.


مهدی مقصودی، مجری طرح کارت سوخت شرکت پست در این خصوص گفت:‌ امروز جمعه تا ساعت 16 آماده تحویل کارت های معطله سوخت در باجه های منتخب تهران و سراسر کشور هستیم و این ساعت قابل تمدید است.

 
وی افزود: باجه های منتخب استان تهران شامل باجه های شهرک قدس، میدان ولیعصر، مفتح، صدر، لشگرک، رسالت، نبرد جنوبی، شهر ری، شوش، چهار راه لشگر، تهرانسر و باجه های پستی شهرستان های تهران و کشور هستند.

 
مقصودی با بیان اینکه "روزهای غیر تعطیل نیز تا ساعت 18 این کارت ها ارائه می شود"، گفت: از مالکان کارتهای سوخت درخواست می شود برای دریافت کارت سوخت خود، کارت شناسایی وسیله نقلیه را به همراه داشته باشند.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 272223