توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۱
مردانگی دوقوه
لذا بیش از دوماه است که آقای قالیباف و آقای رئیسی؛ عزم خود را جزم کرده اند که ضمن رسیدگی قاطع به مفاسد اقتصادی و تصویب لوایح اقتصادیِ الویت دار؛ همراهی کامل را با رئیس جمهور انجام دهند.
مردانگی دوقوه
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پس ازاینکه تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم (جدای از قضاوت بد یا خوب) به این نتیجه رسیده اند که استیضاح رئیس جمهور به مصلحت کشور نبوده و ضرر آن بیشتر از منفعت آن می باشد رئیس مجلس ورئیس قوه قضائیه تصمیم گرفتند که در مقطع حساس کنونی کشور زیر بغل های رئیس جمهور را گرفته و ضمن کمک و هدایت دولت؛ نگذارند که مردم دچار خسارت بیشتر بشوند.

و لذا بیش از دوماه است که آقای قالیباف و آقای رئیسی؛ عزم خود را جزم کرده اند که ضمن رسیدگی قاطع به مفاسد اقتصادی و تصویب لوایح اقتصادیِ الویت دار؛ همراهی کامل را با رئیس جمهور قرنطینه نشین انجام دهند.

این مردانگی و بزرگی روسای دو قوه قضا و مقننه در تاریخ خواهد ماند اگر چه اصلاح طلبان و برخی از دولتمردانِ لیبرال و غربزده با صحنه گردانی روزنامه های زنجیره ای قصد آن دارند که این مردانگی و بزرگواریِ دوقوه؛ در غبار سیاسی مصنوعی و فضا سازی مزورانه به فراموشی سپرده شود.

اما؛ تاریخ بزودی شهادت خواهد داد؛ کسانیکه بطور ناجوانمردانه در انتخابات سالِ ۹۶ مورد توهین و هجمه تبلیغاتی این آقا و دوستانشان قرار گرفته بودند؛ امروز در کمال صداقت و دلسوزی برای مردم؛ دلخوری و کدورت را کنار گذاشته و بجای انتقام گیری و حذف او؛ زیر بغلهایش را گرفته تا این چند ماه باقیمانده هم با کمترین خسارت سپری گردد. اگرچه دولتِ حسن روحانی؛ خسارتبارترین دولت پس از انقلاب اسلامی می باشد و بی تدبیر ترین و غریبه ترین و ناکار آمدترین و متکبر ترین دولت چهل ساله گذشته دولت آقای روحانی می باشد که در آینده؛ وجدانهای بیدار و افراد منصف به آن خواهند رسید.

مردم ایران قدرشناس مسئولین خدوم بوده و مدیران ناکارآمد و فریبکار را در حافظه خود ثبت خواهند کرد. و لذا امید آن می رود که در سال ۱۴۰۰ رئیس جمهوری صادق و مهربان و کارآمد و پرُ تلاشِ انقلابی؛ ضلع سوم این مثلثِ قوا را تکمیل نماید و برای همیشه افراد لیبرال و غربگرایِ سیاست باز؛ به بایگانی تاریخ سپرده شوند. ان شاءالله

۲۵ آبانماه  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 290197