۱
توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
برابری یکسال دولت روحانی با 4 سال دولت احمدی‌نژاد! +جدول
در یک سال اخیر بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان بر حجم پایه پولی اضافه شده است که این میزان با افزایش 4 ساله دولت دهم برابری می‌کند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز حجم پایه پولی در پایان آذرماه امسال به رکورد ۲۴۴.۸ هزار میلیارد تومان افزایش یافت. بر اساس آمار بانک مرکزی، در ۹ ماه نخست امسال بیش از ۳۰ هزار میلیارد تومان بر حجم پایه پولی افزوده شده است. در ابتدای سال جاری حجم پایه پولی کمتر از ۲۱۴ هزار میلیارد تومان بود.

 


رشد پایه پولی در آذرماه امسال نسبت به ماه مشابه سال قبل به ۲۳ درصد افزایش یافته است. در آذرماه سال قبل حجم پایه پولی ۱۹۹.۴ هزار میلیارد تومان بود بدین ترتیب در یک سال اخیر بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان بر حجم پایه پولی اضافه شده است.

 
در حالی که در ۴ سال دولت دهم ۴۵ هزار میلیارد تومان بر حجم پایه پولی اضافه شده بود، فقط در یک سال گذشته همین مقدار بر حجم پایه پولی افزوده شده است.

 
به گزارش مشرق انتقاد از رشد پایه پولی در دولت‌های نهم و دهم به طور مرتب از سوی حسن روحانی تکرار شده است.
کد مطلب : 252289
۱۳۹۷-۱۲-۰۳ ۱۹:۰۴:۴۵
سلام حقیقت این است که جناب روحانی راست میگوید پایه پولی الان دولت بالاتر از زمان آقای احمدی نژاد است ولی در آن زمان پول در دست مردم بود و رفاه و تعامل اجتماعی و داد و ستد و تجارت در حال پیشرفت . اکنون روحانی با یادگیری از داروغه ی ناتینگهام در شیوه ی جمع آوری پول خزانه ی خویش را آباد کرده و زندگی ما را ویران . او بدین شیوه پز ندهد ما بدهیم ؟!!! خدا خانه ی ستمگران را خراب کند .