توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵
لشگریان سید علی فردا در خیابانهای ایران/
ترامپ فردا جواب یاوه سرایی های خود را ببیند
لشگریان سید علی و فداییان امام خامنه ای خود را برای حضوری دیگر در راهپیمایی 22 بهمن آماده می کنند تا جواب یاوه سرایی های ترامپ را با گزینه روی میز خود بدهند.
ترامپ فردا جواب یاوه سرایی های خود را ببیند
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز لشگریان سید علی و فداییان امام خامنه ای خود را برای حضوری دیگر در راهپیمایی 22 بهمن آماده می کنند تا جواب یاوه سرایی های ترامپ را با گزینه روی میز خود بدهند.

بنا بر این گزارش در روزهای اخیر که شروع دوره جدید ریاست جمهوری در آمریکا می باشد ترامپ با یاوه سرایی و سخنانی گنده تر از دهانش علیه مردم ایران، خشم آنان را درآورده است.

به گزارش خبرنگار ما، از دستور اجرایی عدم ورود ایرانیان به آمریکا تا تشکیل جلسه شورای امنیت علیه آزمایش موشکی ایران و رجزخوانی های توئیتری و مواضع سخنگوی احمق کاخ سفید و خط نشان برای برجام همه نشان از رویکرد تهاجمی دولت آمریکا علیه ایران اسلامی را در دوره ی جدید شاهد خواهیم بود.

در این میان اما متاسفانه مواضع منفعلانه رییس دولت و دستگاه دیپلماسی دولت تدبیر در مقابل یاوه سرایی های ترامپ جای تامل دارد. این انفعال درحالی است که دولت قرار بود حتی از حقوق یک ایرانی اگر برای وی مشکلی پیش آمد دفاع کند ولی دفاعی قاطعانه از حقوق یک ملت را نیز این روزها شاهد نیستم واین مسئله خود علتی شده است که بر حجم حملات این دیوانه و سایر اعضای کابینه وی علیه ایران افزوده است.

به گزارش عصر امروز اما ملت فهیم و عاشق اسلام، انقلاب، امام راحل و سربازان امام خامنه ای فردا در جای جای این میهن اسلامی با صلابت و با حضوری چشمگیر تنها گزینه روی میز خود که همان مقاومت و ایستادگی در برابر شیطان اکبر می باشد را به نمایش می گذارند.

لذا تظاهرات و راهپيمائي مردم که نماد حضور آنان در پاسداري از ارزش ها و آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن و نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمي نظام به عنوان اصلي ترين پشتوانه و سرمايه كشور مي باشد فردا نیز قدرتمندانه برگزار خواهد شد تا به همه بفهمانند که ملت ایران با هیچ کسی شوخی ندارند و از آرمانهای نظام، انقلاب و شهدای خود ذره ای عقب نشینی نخواهند کرد.
کد مطلب : 189488