۱
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹
۲ اتهام اصلی حسین فریدون/ احتمال صدور حکم سنگین قوت گرفت
یک منبع آگاه گفت: اتهامات حسین فریدون در پرونده‌ای که در حال حاضر در دستگاه قضا در حال پیگیری است مربوط به ارتشا و پولشویی است و رد پول کثیف در این پرونده قابل مشاهده است.
۲ اتهام اصلی حسین فریدون/ احتمال صدور حکم سنگین قوت گرفت
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز یک منبع آگاه، اظهار داشت: اتهامات حسین فریدون در پرونده‌ای که در حال حاضر در دستگاه قضا در حال پیگیری است مربوط به ارتشا و پولشویی است و رد پول کثیف در این پرونده قابل مشاهده است.

 
وی افزود: وی در قبال دریافت رشوه رایزنی‌های موثری را برای سپردن مسئولیت‌هایی در بانک‌ها و دیگر بخش‌های تاثیرگذار اقتصادی به افرادی خاص انجام می‌داده است و این افراد در مقابل مبالغ هنگفتی را به وی پرداخت می‌کرده‌اند.

 
خبرنگار فارس کسب اطلاع کرد که برآورد اولیه مبالغ مربوط به ارتشا و پولشویی به چند ده میلیارد تومان بالغ می‌شود و کارشناسان حقوقی احتمال صدور حکم مجازات سنگین برای وی را بسیار محتمل می‌دانند.

 
بر این اساس در این پرونده اسامی افرادی مانند دانیال زاده و برخی روسای سابق بانک‌ها از جمله صدقی مدیرعامل نجومی‌بگیر سابق بانک رفاه نیز شنیده می‌شود.

 
شنیده های خبرنگار فارس حاکی از آن است که رئیس‌جمهور پس از اطلاع از محتوای این پرونده با رسیدگی به آن در محاکم قضایی مخالفتی نکرده است.
کد مطلب : 253882
۱۳۹۷-۱۲-۱۹ ۲۲:۲۷:۵۰
آقای حسین فریدون با عث افتخار ایران هستی هم شما وهم حسن مملکت را آباد کردید برجام را هدیه دادی و تورم نا چیز وقابل اغماض است فقط خدا کند که با کشورهای اروپایی وآمریکایی روابط خطر ناک نداشته باشید چون شنیده ام که حسن در انگلیس درس خوانده ونمی دانم شما کجا تحصیل کرده ای