توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
نوه امام(ره): راه حفظ جمهوری اسلامی مقابله با مفسدین اقتصادی است/ تجملات در زندگی مسئولان حذف شود
نوه امام خمینی (ره) گفت: نباید در برابر فساد اقتصادی ساکت باشیم چراکه راه حفظ جمهوری اسلامی مقابله با مفسدین اقتصادی است.
نوه امام(ره): راه حفظ جمهوری اسلامی مقابله با مفسدین اقتصادی است/ تجملات در زندگی مسئولان حذف شود
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، حجت الاسلام والمسلمین سید علی خمینی امروز در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن ارومیه اظهار داشت: باید پاسخگوی این باشیم که از امانت خداوند محافظت کرده ایم یا موفق نبوده ایم.

 
وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی یادگار امام خمینی (ره)، بر اساس فرمایش خود ایشان امانتی در دست مردم است و مسئولین باید بدانند که مقابل خون شهدا پاسخگو هستند و باید قدردان این نعمت باشند به نوعی که جمهوری اسلامی باید به‌معنای واقعی کلمه مقدمه‌ساز ظهور باشد.

 
نوه امام خمینی (ره) اظهار داشت: ما مفتخریم و باید خوشحال باشیم که دشمن ما در دنیا اسرائیل است و دشمنی با جنایتکاران تاریخ افتخار ماست به گونه ای که تک‌تک مردم ما تیزبین و مسئول هستند و در این میان باید کاستی‌ها را بگوییم.

 
وی افزود: همگی در برابر اقداماتمان مسئولیم و پاسخگو خواهیم بود که برای حفظ نظام و جلوگیری از فساد چه کرده‌ایم از همین رو نباید در برابر فساد اقتصادی ساکت باشیم و ما با ثروت مشکلی نداریم اما با فساد مشکل داریم و مسئولی که به‌جای حل مشکل مردم به فکر افزایش ثروت خود است نماد فساد است.

 
خمینی بیان کرد: ملت نسبت به فساد اقتصادی ناراضی است و مسئولین هم باید کنار آن‌ها باشند و همگی باید در برابر فساد بایستیم چراکه این حفظ انقلاب است و راه حفظ جمهوری اسلامی مقابله با مفسدین اقتصادی است.

 
وی تاکید کرد: مسئول در کشور ما باید همانند مردم عادی زندگی کند و تجملات در زندگی وی و مصرف بدون حساب و کتاب از بیت‌المال توسط مسئولین باید حذف شود و حل مشکلات مردم باید در اولویت باشد.

 
نوه امام خمینی (ره) اظهار داشت: حالا که نمی‌توانند مشکلات مردم را حل کنند حداقل در زندگی خود مراعات کنند و مسئولیت در جمهوری اسلامی یعنی خدمت به مردم و زندگی مثل مردم که آنان را راضی نگهدارد.

 
وی تصریح کرد: اگر مفسدان اقتصادی دور مسئولین نباشند بهتر می‌شود خدمت کرد و همه اعم از دولت و مجلس و قوه قضاییه در برابر فسادهای عظیم مسئول هستند و باید پاسخگو باشند.

 
خمینی گفت: ما در دیانت و غیرت و اعتقاد جوانان پیشرفت کرده‌ایم و هر چند مشکلات فرهنگی داریم اما اعتقاد داریم که شرایط این روزهای کشور آرزوی علمای دهه 40 و 50 بود.

 
وی تاکید کرد: پیشرفت‌های اقتصادی ما اندک نیست اما در روز 22 بهمن‌ماه در کنار تمام این شرایط و مشکلات مشت محکمی بر دهان دشمنان زدیم.

 
نوه امام خمینی (ره) ادامه داد: مردم فقط خواهان این هستندکه مسئولان به فکر آن‌ها باشند و زندگی تجملاتی نداشته باشند و وعده‌های ناشدنی مسئولین و نداشتن اراده برای حل مشکلات مردم امری است که باعث اعتراضات می‌شود.

 
وی افزود: مشکل اینجاست که همه پشت تریبون عیب‌ها را می‌گویند اما با پیشرفت‌ها کاری نداریم و دشمنان دنبال عیب‌جویی هستند و در برخی موارد نفوذ دارند اما بصیرت مردم همیشه آن‌ها را ناکام گذاشته است.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 229447