توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
نتیجه آزمایش کرونا در آب و فاضلاب تهران
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران با اشاره به اینکه طبق آزمایش های صورت گرفته در آب و فاضلاب تهران کرونا وجود ندارد گفت: ۳۰درصد مردم در آب پرمصرف هستند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، محمدرضا بختیاری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی روز گذشته بیش از ۳ میلیون متر مکعب آب توسط مردم تهران مصرف شده است اظهار داشت: از همه مردم عزیز می‌خواهیم که نسبت به مدیریت مصرف آب اقدام کنند چرا که این حجم مصرف رکورد ۵۰ سال اخیر را زده است.

بختیاری با بیان اینکه طبق آزمایش‌های صورت گرفته هیچ گونه موردی از کرونا در آی و فاضلاب استان تهران مشاهده نشده است گفت: سلامت مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این راستا به هیچ عنوان کوتاهی صورت نخواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از بهره برداری از تصفیه خانه فیروز بهرام در غرب تهران طی بهمن ماه سال جاری خبر داد و افزود: برای این تصفیه خانه ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان هزینه در نظر گرفته شده است که فاضلاب دو میلیون و ۱۰۰ هزار نفر را پوشش خواهد داد.

وی در خصوص مقدار آب ذخیره شده پشت سدها نیز عنوان داشت: امسال یک میلیارد و ۱۳۸ میلیون متر مکعب آب در پشت سدهای تهران ذخیره شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

به گزارش مهر بختیاری اظهار داشت: ادغام آب و فاضلاب روستایی و شهری یکی از اقدامات مثبت بوده است گفت از این طریق کم آبی بسیاری از روستاها جبران و کیفیت آب‌ها نیز افزایش یافته است.
کد مطلب : 284347