توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵
آقای صالحی وزیر محترم ارشاد چه شد که چنین برآشفتید؟!
جناب آقای صالحی وزیر محترم ارشاد در توییتی عجیب از اضافه شدن یک کلمه "ولایت" بر سنگ مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی چنان برآشفتند که گویا جهان کون فیکون شده است!
آقای صالحی وزیر محترم ارشاد چه شد که چنین برآشفتید؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جناب آقای صالحی وزیر محترم ارشاد در توییتی عجیب از اضافه شدن یک کلمه "ولایت" بر سنگ مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی چنان برآشفتند که گویا جهان کون فیکون شده است!

بنا بر این گزارش ایشان در این توییت چنین نوشته اند:اما مگر در سنگ مزار سپهبد شهید ما حاج قاسم سلیمانی چه عباراتهایی نوشته شده است که جناب وزیر از آنها به انشاء نگاری یاد کرده و این چنین بر آشفته است؟!

نگاهی به سنگ مزار حاج قاسم خود گویای این مطلب می باشد:


 
اما شاید بهترین پاسخ را به جناب وزیر یکی از دوستان در فضای مجازی داده است که خطاب به ایشان چنین نوشته است: ( البته ما برای احترام کمی آن سخنان را تلطیف نموده ایم؟؟!!) یعنی به قول جناب صالحی اجتهاد نموده ایم البته آنهم فقط برای احترام به ایشان!

آقای صالحی وزیر محترم ارشاد:

اولا، فکر می کنم خانواده محترم شهید اینقدر حق داشته باشند که بدون اجازه "شما"! یک کلمه به سنگ نوشته مزار حاج قاسم اضافه کنند.
 
ثانیا، کلمه اضافه شده، "ولایت" است. "سرباز ولایت حاج قاسم سلیمانی" از کلمه ولایت خیلی دردتان آمده است ؟؟؟
 
ثالثا، اگر خیلی دنبال عمل به وصیت شهدا هستید این جا... سلبریتی که در ارشاد و جشنوارهاتون میلولن کنترل کنید. یه فکری برای فضای مجازی کنید. بدانید پیشتیبانی ولایت و پیروی از ولایت وصیت همه شهداست.
 
✍پ.ن: آیندگان خواهند دید، روزی که امثال شما از دنیا رفتید حتی سلبریتی های عزیز کردتان هم جنازه تان را تشییع هم نمی کنند!؟

علی محمدی مدیر مسئول
کد مطلب : 275842