توصيه به ديگران
۰
جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۴
گمانه‌زنی رسانه‌ها درمورد استانداران مورد تایید من نیست
وزیر کشور با تاکید بر اینکه انتصاب سید محمد پژمان شهردار فعلی مشهد به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی این وزارتخانه صحت ندارد، گفت: هیچ یک از لیست ها و گمانه زنی ها در ارتباط با گزینه های استانداری های کشور مورد تایید بنده نیست.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این سئوال که ایا انتصاب سید محمد پژمان شهردار فعلی مشهد به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور از سوی حضرتعالی صحت دارد، اظهار کرد: این خبر صحت ندارد.

وی با اشاره به لیست‌ها و گمانه‌زنی‌های رسانه‌ها مبنی بر گزینه‌های استانداری‌های کشور گفت: هیچ یک از گمانه زنی ها و لیست های استانداری‌ها مورد تایید بنده نبوده و صحت ندارد.

وزیر کشور در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه تا چه زمانی استانداران تغییر یافته و مشخص می شوند، افزود: به نظر بنده تعیین تکلیف این موضوع زمان ندارد چراکه نیاز به بررسی و کارشناسی و ارزیابی‌هایی دارد.

رحمانی فضلی تاکید کرد: ما باید ارزیابی‌های لازم را داشته باشیم چراکه قصد دارم این موضوع با دقت انجام شود تا حق کسی هم ضایع نشده و گزینه مناسب تعیین شود؛ انشاالله با ارزیابی‌های کامل این موضوع انجام می شود.
کد مطلب : 62684