توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۲
تساوی شاگردان ساغلام مقابل الجزیره امارات
تیم تراکتورسازی برابر تیم الجزیره امارات به تساوی یک بر یک دست یافت.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، در دور چهارم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا تیم تراکتورسازی تبریز میزبان تیم الجزیره امارات بود.

 
نیمه نخست با برتری تیم تراکتورسازی آغاز شد و شاگردان ساغلام چندین فرصت گلزنی داشتند که موفق به گشودن دروازه تیم الجزیره نشدند.

 
شوت احسان پهلوان در دقیقه 30 یکی از بخت های خوب گلزنی تیم تراکتورسازی بود که با درخشش دروازه بان حریف ثمری نداشت. یک دقیقه بعد طاهران با شوتی محکم در آستانه گشودن علی خسیف دروازه تیم الجزیره بود که سنگربان تیم الجزیره توپ را از زیر طاق تیمش خارج کرد.

 
در دقیقه 44 تیم الجزیره در اولین حمله خود دست یافته و بازیکن برزیلی تیم الجزیره با شوتی دقیق دروازه هم‌وطنش در تراکتورسازی را گشود.

 
نیمه نخست این بازی با برتری تیم الجزیره امارات به اتمام رسید تا کار برای میزبان سخت شود و سرخ‌پوشان تنها یک نیمه برای جبران گل خورده وقت داشته باشند.

 
در نیمه دوم تیم تراکتورسازی برای جبران گل خورده وارد میدان شده و در همان دقیقه اول اسماعیلی‌فر با دروازه‌بان تیم الجزیره تک به تک شد که ضربه وی وارد دروازه مهمان شد.

 
در دقیقه 50 پهلوان با فرار عالی خود فرصت با خسیف تک به تک شد اما ضربه آرام وی با اختلاف اندک از کنار دروازه بیرون رفت.

 
فشار حملات تیم تراکتورسازی رفته رفته بیشتر شده و در دقیقه 78 ارسال عالی احسان پهلوان و ضربه سر فرزاد حاتمی گل تساوی را به دنبال داشت.

 
در دقایق باقیمانده تیم تراکتورسازی همچنان تیم برتر میدان بود و 2 بار با شوت‌های کیانی و ایران پوریان شانس خود را برای زدن گل دوم را امتحان کرد که نتیجه ای در برنداشت.

 
تیم الجزیره که نیمه دوم به بازی دفاعی روی آورده بود از دقیقه 80 بازیکنان این تیم به وقت‌کشی مطلق روی آورده و سبب شد که داور مسابقه 6 دقیقه وقت تلف شده برای این بازی بگیرد.

 
در نهایت این بازی که در حضور 50 هزار تماشاگر تبریزی در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار شد، با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 
بازی رفت 2 تیم نیز در امارات بدون گل به اتمام رسیده بود.

 
با این نتیجه تیم الجزیره 5 امتیازی شده و تیم تراکتورسازی نیز مجموع امتیازات خود را به عدد 2 رساند.
کد مطلب : 231543