توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
دستگیری متهم سرقت ۱۰۰ گوشی تلفن همراه در مشهد
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: سارق خیابانی که ۱۰۰ گوشی تلفن همراه را در خیابان‌های مشهد از شهروندان ربوده بود دستگیر شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سردار قادر کریمی بعدازظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اعلام چندین فقره سرقت تلفن همراه در مشهد طی چند هفته گذشتهباعث شد تا دستور لازم برای پیگیری سریع این پرونده صادر و طرح تشدید مقابله با سرقت‌های خیابانی در دستور کار پلیس مشهد قرار گیرد.

 
وی افزود: تحقیقات اولیه نشان می‌داد سارقان با استفاده از موتورسیکلت قرمز رنگ اقدام به سرقت تلفن همراه می‌کردند و با سرنخ به دست آمده کار پلیس را برای شناسایی متهمان آغاز شد.

 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در ادامه تیم‌های دایره تجسس کلانتری رسالت مشهد عاملان سرقت‌ها را پس از چند ساعت کنترل و مراقبت‌های شناسایی کرده و هنگامی که متهمان به شهروندی نزدیک شده و قصد گوشی قاپی از او را داشتند موفق به دستگیری یکی از متهمان شدند.

 
کریمی بیان کرد:بازجویی از متهم ۱۹ ساله ابعاد جدید از پرونده را نشان داد و متهم اعتراف کرد روزانه ۴ فقره گوشی قاپی انجام می‌داده و در ۲۵ روز گذشته ۱۰۰ فقره سرقت در خیابان‌های مشهد داشته است.

 
وی گفت: تحقیقات گسترده تیم‌های دایره تجسس کلانتری رسالت مشهد برای دستگیری متهم فراری پرونده و مالخر اموال مسروقه ادامه دارد و به شهروندان توصیه می‌کنیم به هشدار‌های پلیسی در خصوص نحوه حمل کیف دستی و استفاده از گوشی تلفن همراه توجه کنند.
کد مطلب : 241146