توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱
حزئیات حملات موشکی رژیم صهیونیستی به پایتخت سوریه
جنگنده های اسرائیلی با حمله به استان دمشق، شماری از رزمندگان را شهید و زخمی کردند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، جنگنده های رژیم صهیونیستی شب گذشته در حدفاصل ساعت ۲۳:۲۵ تا ۲۳:۴۵ به وقت دمشق، چندین موشک را از آسمان منطقه جولان اشغالی به سمت جنوب غرب استان دمشق و نزدیکی مرزهای مشترک استان با قنیطره شلیک کردند.

 
براساس اطلاعات به دست آمده. فرودگاه بین المللی دمشق، روستاهای حومه، فرودگاه نظامی المزه و روستای «عقربا» هدف حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی قرار گرفتند؛ گفته شده ۸ موشک به سمت استان دمشق شلیک شده است.  

 
در حملات موشکی به روستای عقربا تعدادی از رزمندگان شهید و زخمی شدند. در لیست شهدای حملات شب گذشته نام نیروهای جبهه مقاومت حزب الله نیز دیده می شود؛ شهید «حسین یوسف زبیب» و شهید «یاسر احمد ظاهر» دو تن از نیروهای بشمار می روند که در این حملات بشهادت رسیدند.

 
به گفته برخی منابع میدانی، پایگاه نظامی هدف قرار گرفته شده در حومه روستای عقربا حاوی تجهیزات نظامی از جمله تعدادی پهپادی بوده است.  

 
به گزارش مشرق، پدافند هوایی ارتش سوریه در دو روز گذشته در آماده باش کامل بود تا به حملات احتمالی رژیم صهیونیستی واکنش نشان دهد و شب گذشته نیز موفق شد بیشتر موشک های شلیک شده را رهگیری و منهدم کند.  

 
پس از حملات موشکی شب گذشته، ارتش رژیم صهیونیستی در آماده باش کامل است و همچنین سامانه دفاع هوایی موسوم به گنبد اهنین را از بیم واکنش نیروهای سوری به مناطق شمالی سرزمین های اشغالی منتقل کرده است.  


از سویی دیگر، از جنوب لبنان خبر می رسد، دو پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی در منطقه ضاحیه ساقط شده اند؛ یکی از پهپاد ها یکی از ساختمان های مرکزی رسانه جبهه مقاومت حزب الله را در منطقه هدف قرار داد و خسارت هایی را به حومه ساختمان وارد کرده است.
کد مطلب : 267832