توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶
رئیس جمهور در پلدشت:
افتتاح طرح ها پاسخ صریحی به تحریم های اقتصادی است
رئیس جمهور گفت: افتتاح‌ پروژه‌های بزرگ روزهای اخیر در کرمانشاه و آذربایجان غربی که در دوران تحریم محقق شد پاسخ مناسبی به کاخ سفید و سیاست مداران تازه کار است
افتتاح طرح ها پاسخ صریحی به تحریم های اقتصادی است
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصرامروز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی عصر امروز در مراسم ویدیوکنفرانس افتتاح طرح‌های آب و خاک در این شهرستان اظهار داشت: مرزهای آذربایجان غربی یادآور رشادت و جانفشانی رزمندگان اسلام در طول سالهای دفاع مقدس است.
 
وی افزود: روزگاری سفر به این سرزمین برای تأمین امنیت صورت می‌گرفت اما امروز سفر به این خطه از کشور برای توسعه زیرساخت‌ها و انجام سرمایه گذاری‌های بزرگ و برای توسعه و آبادانی صورت می‌گیرد.
 
رئیس‌جمهور گفت: امروز افتتاح‌ها از پلدشت در شمال آذربایجان غربی تا سردشت در جنوب این استان و از منطقه آذری نشین تا منطقه‌ای کرد نشین انجاممی شود که همین افتتاح‌ها نشانه وحدت و اتحاد ایرانیان در این سرزمین مقدس است.
 
وی تصریح کرد: برای نظام اسلامی اقوام و قبایل و مذهب و امثالهم اهمیت ندارد بلکه آنچه مهم است پیشرفت، استقلال و ارتقا قدرت ایران زمین است و هر قدمی که برای توسعه کشور بر می‌داریم معنای زیباتری به نسبت سالهای گذشته دارد.
 
روحانی گفت: این روزها آدم‌های جدیدالورد به دنیای سیاست فکر کرده‌اند می‌توانند عظمت ایران را بشکنند در حالیکه ما در روزهای تحریم شاهد شکوفایی روز افزون هستیم و این پاسخ ما به کاخ سفید است.
 
رئیس‌جمهور گفت: افتتاح‌های پروژه‌های بزرگ روزهای اخیر در کرمانشاه و آذربایجان غربی که در در دوران تحریم محقق شد پاسخ مناسبی به کاخ سفید و سیاست‌مداران تازه کار است.
 
در حال تکمیل...
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 260857