۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۶
طرح نمایندگان تهران برای ابقای افشانی در شهرداری ؟!
عضو حزب کارگزاران از تلاش برخی نمایندگان تهران برای ارائه طرحی به مجلس به منظور ابقای افشانی در شهرداری تهران خبر داد.
طرح نمایندگان تهران برای ابقای افشانی در شهرداری ؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز علی‌محمد نمازی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، با اشاره به نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با اعضای شورای شهر درباره آخرین وضعیت محمدعلی افشانی در شهرداری تهران گفت: در این جلسه  برخی نمایندگان  علی‌رغم بازنشسته بودن آقای افشانی اصرار بر ادامه حضور وی در شهرداری تهران داشتند.

 
وی افزود: این نمایندگان معتقد بودند اگر طرحی دو فوریتی برای مستثنی کردن شهردار تهران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سوی مجمع نمایندگان تهران به مجلس  ارائه شود، می‌توان امیدوار بود که با موافقت مجلس، شهردار تهران در سمت خود ابقا شود.


نمازی در پاسخ به این سوال که علت اصرار برخی نمایندگان مجلس و شورای شهر تهران برای حضور افشانی در شهرداری چیست؟ گفت: به هر حال حضور آقای افشانی در شهرداری تامین کننده منافع تشکل خاصی در شهرداری تهران شده و طبیعی است که نمایندگان این تشکل تمام تلاش خود را برای ادامه حضور افشانی انجام دهند. از سوی دیگر تغییرات مدیریتی در شهرداری موجب اخلال در اداره  امور شهر تهران می‌شود.  

 
**هاشمی مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری تهران است

 
وی  درباره عزل و نصب‌های روزهای اخیر افشانی در شهرداری تهران اظهار داشت: وقتی مدیری می‌بیند عمر حضورش در مجموعه‌ای  رو به پایان است، نباید اقدام به تغییر بدنه سازمان  زیر نظر خود کند زیرا این اقدام کار را برای مدیر بعدی دشوار می‌کند.

 
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به گزینه حزب متبوعش در صورت کنار رفتن افشانی از شهرداری تهران گفت: از نظر حزب کارگزاران، محسن هاشمی با توجه به تجربه اجرایی که در شهرداری تهران دارد، مناسب‌ترین گزینه برای تصدی این سمت است.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 244765
۱۳۹۷-۰۷-۲۵ ۱۹:۳۵:۴۳
اگر مجلی هم بخواهد قانون را دور بزند وای به حال این مملکت. این همه آدم بیکار وتحصیل کرده داریم چه طور شده که میخواهید برای ماند شهردار راهی پیدا کنید آخه آدم سوخته وفقط. افشانی در این مملکتهست آقا خجالت بکشید اجازهدبدهید قانون اجرا شود