توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
سواد کیلویی چند حاج آقا!؟
معلوم شد که سواد این قوم چقدر بالاست و باید برای همه کلاس بگذارند و بگویند تقسیم به دو دسته و دوقطبی درست کردن یعنی 96 در مقابل 4!! و این هم مهمترین قانون ریاضیه این آقایون هست دیگر!
سواد کیلویی چند حاج آقا!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پس از هشدار به موقع امام خامنه ای به افرادی که 16 میلیون رای دهنده را جنگ طلب و خشونت طلب معرفی کردند برخی نیز که همه جا برای خودنمایی نظر می دهند به کاهدون زدنند تا سواد خود را به رخ مردم بکشند!

بنا بر این گزارش همه می دانند ضمیر مرجع سخنان حضرت آقا در آن مراسم چه کسی می باشد اما یک بادمجان دوره قاب چین در صفحه فیس بوکش نوشته است که: " کسانی جامعه را دو قطبی کردند که در انتخابات تقسیم بندی مضحک ۹۶ درصد ۴ درصد را راه انداخته بودند نه روحانی که به دنبال دولت ۱۰۰ درصدی بود "به گزارش عصر امروز معلوم شد که سواد این قوم چقدر بالاست و باید برای همه کلاس بگذارند و بگویند تقسیم به دو دسته و دوقطبی درست کردن یعنی 96 در مقابل 4!! و این هم مهمترین قانون ریاضیه این آقایون هست دیگر!

هر چند باید از وی پرسید اگر این تقسیم بندی را دوقطبی کردن جامعه می داند پس سخنان پس از پیروزی روحانی در کنفرانس خبری را چگونه تفسیر می کنید این حاج آقای عزیز؟!
کد مطلب : 205065