توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۶
کشف بیش از 5 تن موادمخدر از یک باند در مرزهای سیستان
فرمانده مرزبانی ناجا از کشف 5 هزار و 705 کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری 7 قاچاقچی با انهدام یک باند توسط مرزبانان در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از پایگاه خبری پلیس، قاسم رضایی اظهار داشت: مرزبانان سیستان و بلوچستان روز گذشته با اقدامات گسترده اطلاعاتی در مرزها، از ورود اعضای یک باند کلان قاچاق مواد مخدر به کشور از مرزهای پاکستان مطلع شدند.

 
وی تصریح کرد: مرزبانان پس از رویارویی با سوداگران مرگ با واکنش سریع و موضع گیری مناسب در درگیری با قاچاقچیان، آنان را زمین گیر کردند.

 
این مقام ارشد مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان در این عملیات ضمن انهدام این باند، 5 تن و 705 کیلوگرم انواع موادمخدر شامل  3 تن و 700 کیلوگرم تریاک و 2 تن و 5 کیلوگرم مرفین از قاچاقچیان کشف کردند.

 
سردار رضایی خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ علاوه بر دستگیری 7 قاچاقچی، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات، بی سیم و خودرو از سوداگران مرگ نیز کشف شد.

 
فرمانده مرزبانی ناجا ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های مرزبانان استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: مرزداران با همکاری دلسوزانه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان و همچنین حمایت های بی دریغ مرزنشینان عزیز، مناطق مرزی سیستان و بلوچستان را برای فعالیت سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت، ناامن کرده و با هرگونه تجاوز به مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد می کنند.
کد مطلب : 271611