توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
استفاده از تجهیزات جدید در رزمایش نیروی زمینی ارتش
فرمانده نیروی زمینی ارتش از آزمایش تجهیزات جدید و بومی در رزمایش امروز این نیرو خبر داد.
استفاده از تجهیزات جدید در رزمایش نیروی زمینی ارتش
Share/Save/Bookmark
به گزارشپایگاه خبری عصرامروز، رزمایش نیروی زمینی ارتش امروز چهارشنبه در منطقه شمالغرب کشور با حضور سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش برگزار شد.

 
امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره برگزاری این رزمایش گفت: فرمانده کل ارتش به منظور ارزیابی آمادگی رزمی یگان‌های نیروی زمینی شب گذشته  ماموریتی را به نیروی زمینی ارتش ابلاغ کردند تا رزمایشی در منطقه شمال غرب کشور انجام شود.

 
وی ادامه داد: بلافاصله اوامر فرمانده کل ارتش به یگان‌ها ابلاغ شد و یگان‌ها در مدت زمان بسیار کم با تمامی تجهیزات خود را به منطقه رزمایش رساندند که الحمدالله رزمایش خوبی نیز برگزار کردند.

 
امیر سرتیپ حیدری اجرای رزمایش را بسیار مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: هدف و منظور از رزمایش، ارزیابی رزمی و نحوه پای کار آمدن تیپ‌های متحرک هجومی و واکنش سریع است که یگان‌های حاضر در میدان آن را به خوبی اجرا کردند.

 
فرمانده نیروی زمینی ارتش درخصوص تجهیزات مورد استفاده در این رزمایش نیز گفت: در حال حاضر یکان‌های نیروی زمینی ارتش با تجهیزات جدید و سلاح‌های کاملا بومی در ماموریت‌ها حاضر می‌شوند و در این رزمایش نیز بخشی از توانمندی‌های بومی شده در حوزه تجهیزات مورد آزمایش قرار گرفت.

 
وی خاطرنشان کرد: ارتقای آمادگی رزمی، بالا بردن توان دفاعی، قدرت، تحرک، سرعت و جابجایی سریع از اهداف رزمایش نیروی زمینی بود.
مرجع : روابط عمومی ارتش
کد مطلب : 270262