توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۷
افزایش محدود قیمت طلا و ارز/دلار 17600 تومان
امروز اول خرداد 99، در بازار تهران، صرافی‌های غیربانکی یک دلار آمریکا را با قیمت 17 هزار و 600 تومان عرضه کردند و هر گرم طلای 18 عیار با قیمت 736 هزار تومان فروخته شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز پنجشنبه اول خرداد ۹۹ در بازار ارز تهران، قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، ‌«در صرافی های بانکی‌» ۱۷۳۰۰ تومان بود و قیمت خرید هر‌ دلار آمریکا نیز ۱۷۲۰۰ تومان تعیین شد؛ روز گذشته‌ ۳۱ اردیبهشت در صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا با نرخ ‌۱۷,۳۰۰ تومان فروخته و با نرخ ۱۷,۲۰۰ تومان خریداری شد.

امروز اول خرداد، ‌قیمت هر اسکناس یورو برای خرید «در صرافی‌های بانکی» ۱۸۷۰۰ تومان و برای فروش ۱۸۸۰۰ تومان بود، روز گذشته قیمت هر یورو درصرافی‌های بانکی، ‌۱۸,۷۰۰ تومان برای خرید ‌۱۸,۸۰۰ تومان برای فروش‌ تعیین شد.

امروز همچنین درهم امارات‌ با نرخ 4854 تومان داد و ستد شد.

صرافی‌های غیربانکی، امروز اول خرداد 99، دلار را با قیمت 17 هزار و 600 تومان و یورو را با قیمت 19 هزار و 200 توان عرضه کردند.‌

در بازار طلا امروز قیمت‌ سکه‌ طرح جدید به ۷ میلیون و ۴۲۶ هزار تومان رسید و هر قطعه سکه ‌طرح قدیم با قیمت ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، داد و ستد شد.

امروز نیم سکه ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی امروز به ۱۷۴۲ دلار و ۶۱ سنت رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در ایران با قیمت ۷‌۳۶ هزار تومان عرضه شد.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 282557