توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۲
مقام آمریکایی: ایران ترامپ را مشغول کرده است
رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید می‌گوید رئیس جمهور آمریکا ترامپ بسیار مشغول تفکر درباره چشم‌انداز راهبرد آمریکا در قبال ایران است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، جان کلی رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید گفته است دونالد ترامپ بسیار مشغول تفکر درباره چشم‌انداز راهبرد آمریکا در قبال ایران است.

 
وی در ادامه گفت: ترامپ تنها فرد مخالف توافق هسته‌ای در واشنگتن نیست.

 
کلی افزود: برجام منافع میان مدت و بلند مدت آمریکا را محقق نمی‌کند.

 
سی بی اس آمریکا به نقل از منابعی در کنگره این کشور اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه تصمیم خود را درباره توافق هسته ای ایران اعلام می کند.

 
طبق اعلام سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید ترامپ قصد دارد ساعت 12:45 بعد از ظهر جمعه به وقت واشنگتن (20:15 به وقت تهران) درباره سیاست جدید آمریکا در قبال ایران سخنرانی کند.

 
همچنین سی ان بی سی گزارش داد انتظار می رود دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز جمعه عدم تایید توافق هسته ای ایران را اعلام کند اما وی احتمالا این توافق را به طور کامل کنار نمی‌گذارد.

 
تصمیم ترامپ درباره توافق هسته ای ایران احتمالا روز جمعه اعلام می شود و کارشناسان می گویند آنچه کاملا به وضوح مشهود است، این است که دولت این توافق را تایید نمی کند و ترامپ احتمالا توجه خود را به جلب حمایت اروپا برای اصلاح این توافق معطوف می‌سازد.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 219151