توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱
حزب اللهی و تکلیف
خداوند متعال همه مردم را به حزب خود دعوت کرده و وعده رستگاری و غلبه آنها را برهمه مفسدان و معاندان عالم داده است . اَلا اِنَّ حِزبُ الله هُمُ الغالِبونَ.
حزب اللهی و تکلیف
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز خداوند متعال همه مردم را به حزب خود دعوت کرده و وعده رستگاری و غلبه آنها را برهمه مفسدان و معاندان عالم داده است . اَلا اِنَّ حِزبُ الله هُمُ الغالِبونَ

احزابی که امروز در کشور ما دست و پای مردم را بسته و فکر مردم را احاطه کرده اند؛ جز خسران و تباه کردن دنیا و آخرت مردم حاصلی دیگر ندارند و اگر امروز انقلاب اسلامی توانسته علیرغم تمام ویژه خواریها و توطئه ها و خیانتهای داخلی و خارجی؛ روی پای خود ایستاده و قدرت بلا منازع منطقه بشود؛ از استقامت و پایداری و ایثار نیروهای حزب اللهی می باشد.

حزب اللهی ها در شکل گیری انقلاب سهم بسزائی داشته و حضور در دفاع مقدس و مدافعین حرم؛ و خدمت به سیل و زلزله زدگان و بیماران کرونائی و خدمت مومنانه به محرومین؛ بویژه تبعیت از امامِ جامعه؛ ثابت قدم بوده و خواهند بود. حزب اللهی به تکلیف عمل می کند و منتظر نتیجه نمی ماند (این حرف امام است) اگر چه نتیجه پربرکت آنها کاملا مشهود و غرور آفرین و ماندگار است.

حزب اللهی ها همواره مورد کینه و بغض و دشمنی و شماتت افراد لیبرال و غربگرا و اشرافیِ حرامخور و منافقین می باشند تا جائیکه رهبر معظم انقلاب؛ بارها مجبور شدند که علنا از حزب اللهی ها دفاع کنند.

گوشِ حزب اللهی؛ به دهان مبارک امام جامعه است و صدای دیگری را نمی شنود چون صدای رهبری؛ حق؛ و فرمانش خدائی؛ و تبعیت از او رضا و خشنودی خدا را به همراه دارد.

حزب اللهی؛ همواره دلسوز جامعه بوده و برای فدا شدن در راه اسلام و کشور و مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و با دشمنان و معاندین بسیار سخت و با مردم خود و دوستان محبت و مدارا می کند.

بنابراین: حرب اللهی ها؛ طبق رهنمود امام خامنه ای از الان بدنبال شناسائی و انتخاب یک رئیس جمهور و دولت جوان و انقلابی و حزب اللهی می باشند.

نماد حزب اللهی؛ شهیدحاج قاسم سلیمانی و شاهکارش؛ نابودی دولت داعش در روی کره زمین و زمینگیر کردن آمریکا و غرب در منطقه و جهان می باشد.

۲۸ مهر ماه ۹۹ فرهادنیا
کد مطلب : 289019