توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹
مزدوران داخلی آمریکا
پس از شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی؛ در حالیکه مردم ایران و منطقه در حزن و اندوه بوده و یکصدا خواهان انتقام از آمریکا هستند، ۶۰ اصلاح طلب نفوذی که تعدادی از آنها نماینده مجلس بودند به سرکردگی مصطفی تاج زاده بیانیه ای مبنی بر معامله بر سر خون پاک این شهید بزرگوار صادر کرده و خاطر نشان ساخته اند که نباید انتقام خون قاسم سلیمانی را گرفت بلکه باید با ترامپ وارد مذاکره شد که این امر باعث آبادانی ایران می شود.
مزدوران داخلی آمریکا
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حوادث و آشوبهای اخیر حمعی وطن فروش دست به اقداماتی زدند که بای قاطعانه از سوی دستگاه قضایی پیگیری شود. در این خصوص باید اظهار داشت:

۱- بعد از واقعه تاسفبار اغتشاشات آبانماه گذشته تعداد ۷۷ اصلاح طلب با صحنه گردانی تاج زاده؛ ازاغتشاشگران دفاع کرده و ضمن متهم کردن نظام اسلامی به خشونت؛ ازادبیات بی شرمانه ای استفاده کرده است.
 
۲- پس از شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی؛ در حالیکه مردم ایران و منطقه در حزن و اندوه بوده و یکصدا خواهان انتقام از آمریکا هستند، ۶۰ اصلاح طلب نفوذی که تعدادی از آنها نماینده مجلس بودند به سرکردگی مصطفی تاج زاده بیانیه ای مبنی بر معامله بر سر خون پاک این شهید بزرگوار صادر کرده و خاطر نشان ساخته اند که نباید انتقام خون قاسم سلیمانی را گرفت بلکه باید با ترامپ وارد مذاکره شد که این امر باعث آبادانی ایران می شود. 

۳- سخنرانی درمحافل خصوصی و عمومی؛ فرافکنی در روزنامه های زنجیره ای و بعضا نطقهای داخلی مجلس و معامله بر سرخون شهدای مقاومت از تفکر خائنانه این جماعت می باشد.

بنا بر این گزارش باید توجه داشت که این ۶۰ - ۷۰ نفر منظومه ای از تفکر اصلاح طلبان کل کشور که برگرفته از مکتب نهضت آزادی، جبهه ملی؛ و منافقین هستند؛ در تمام خیانتها دست داشته و دارند.

قطعا اینگونه بیانیه ها؛ پالس و گرا دادن به آمریکاست و لذا این جماعت مزدور از نفوذیهای دشمن هستند و امید آن می رود که خون پاک سردار سلیمانی با همت مردم انقلابی، این گروه فاسد و خائن را در تمام سطوح مدیریتی و تقنینی کشور به زباله دان تاریخ بفرستند. سخنرانیها؛ جلسات شبانه و بیانیه های اینها ازروی غفلت و جهالت وساده اندیشی وکج فهمی نیست بلکه عمدی؛ خیانت  و نفوذ است.

آمریکای جنایتکار به پشتیبانی و اعتبار و بهره گیری از مواضع این مفسدین سیاسی دست به جنایت و شهادت حاج قاسم زد و با علامتهائی که اینها بصورت پی درپی و در اشکال مختلف می دهند او بطور مستمر در حال رجز خوانی و تهدید نمودن ملت ایران می باشد.

آدمهای بدبختی که هنوز دنباله رو اصلاح طلبان بوده و یا از آنها حمایت می کنند، باید این حقیقت را بفهمند که در جرمهای این قبیله سیاسی فتنه گر و خائن شریک بوده و فردای قیامت درمقابل حاج قاسم عزیز هیچگونه عذر موجهی نداشته و باید پاسخگو باشند.
 
دیماه  ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 275870