۶
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۵۱
برندگان نهایی 'سین مثل سریال'
آخرین قسمت از برنامه تلویزیونی «سین مثل سریال» شب گذشته با حضور مسعود رایگان و رامبد جوان برگزار شد.
برندگان نهایی
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز به نقل از فارس، بنا بر این گزارش، پیش از این ۶ سریال شوق پرواز، در چشم باد، شب دهم، خواب و بیدار، پایتخت و زیر تیغ به مرحله نهایی راه یافته‌ بودند.


همچنین شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، پرویز پرستویی، حسین یاری، حامد بهداد و امیر جعفری بازیگران مردی بودند که بیشترین تعداد آراء مردمی را از آن خود کرده‌ بودند.

در میان بازیگران زن نیز کتایون ریاحی، فاطمه معتمد آریا، الهام حمیدی، سپیده خداوردی، آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی‌نیا نیز بازیگران زنی بودند که به نظر مخاطبان شبکه یک بهترین نقش‌آفرینی‌ها را داشته‌اند.در دور نهایی این رقابت که بیش از یک میلیون پیامک به آن ارسال شده بود، سریال‌های شوق پرواز، در چشم باد و پایتخت، به ترتیب از سوی مخاطبان انتخاب شدند. همچنین الهام حمیدی، فاطمه معتمدآریا و کتایون ریاحی نیز از میان بازیگران زن، آراء مردمی را کسب کردند.

شهاب حسینی، پرویز پرستویی و حامد بهداد نیز به عنوان بهترین بازیگران دهه ۸۰ شبکه یک سیما انتخاب شدند.

برنامه سین مثل سریال با رویکرد انتخاب بهترین‌ سریال، بازیگر مرد و بازیگر زن در دهه ۸۰ شبکه یک سیما روی آنتن رفت.
کد مطلب : 25523
وجیهه
United States
۱۳۹۱-۰۲-۲۵ ۱۶:۳۶:۴۲
حامد بهداد؟ واقعا؟ یعنی بازی بهداد در اون سریال(به سینما کاری ندارم) از پارسا پیروزفر، امیر جعفری و حسین یاری بهتر بود؟ عجیبه یک معمای پیچیده!
و ازیتا حاجیان؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
 
شیما
۱۳۹۱-۰۲-۲۷ ۱۲:۱۵:۵۷
وای چقدر واقع گرایانه انتخاب شدن این سریالا سریال شوق پروازو مردم تا یه ماه پیش میدیدن اما در چشم باد و ... خیلی وقته تموم شده حامد بهدادم که واقعا شایسته بود نه معیاری نه ترتیب سالی همین جور برا پول داوردن یه برنامه را میندازن دیگه چه مجریای دلچسبیم داشت معلومه مجریای خوب هیچوقت این برنامه ها رو قبول نمیکنن مخصوصا نجمه جودکی شدیدا بدممیاد ازش البت نظر شخصیه
 
کیانا ابراهیمی
۱۳۹۲-۰۱-۱۶ ۱۲:۲۴:۵۹
سلام خانم شیما من 14 سالمه ولی میخواستم بهتون بگم لطفا یه ذره با احترام بیشتر برخورد یا انتقاد کنید.من هم با اینکه به نظرم برنامه جالبی نیست ولی به نظرم نباید به برنامه ای که براش زحمت کشیده شده این شکلی اظهار نظر کرد.
ممنون (11957)
 
مریم محمدزاده
۱۳۹۱-۰۹-۳۰ ۱۳:۳۷:۴۹
خیلی عادلانه انتخاب شدند
 
زهرا
۱۳۹۲-۰۱-۱۲ ۱۱:۳۴:۴۴
کاش نفیسه روشن هم بود
 
زهرابای
۱۳۹۲-۰۱-۱۷ ۱۸:۴۰:۳۲
فقط محسن تنابنده..............
ای بابا کجای این سینماروباید درست کرد به خدا؟
اینم از برنامه نظر سنجی...با اون مجریشون....