توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۶
از شایعه تا واقعیت استامینوفن مرگبار جدید!
رئیس مرکز اطلاع رسانی ناجا درباره مطالب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم مصرف قرص جدیدی به نام استامینوفن و توصیه‌های منتسب به «سرهنگ دبیری» توضیح داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، اخیرا مطلبی با مضمون «هموطنان گرامی؛طبق اطلاعیه بیمارستان الزهرا تهران، قرص استامینوفن جدیدی وارد بازار شده که در زیر آن به صورت ریز نوشته شده دگلوفین یا باکلوفن، به هیچ وجه استفاده نکنید که ظرف مدت 72 ساعت، صد در صد سبب مرگ می شود. لطفا اطلاع رسانی کنید، خواهشاً کپی کنید تا همه در جریان باشند، رفع خطر احتمالی واجب شرعی و اخلاقی است، لطفاً اطلاع رسانی کنید، به نظر می رسد این قرص؛ سمی و ....، فقط زود بفرستید، توی هرگروهی که هستید، هرکه برات مهمه اینو براش بفرست، سرهنگ مصطفی دبیری» در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال انتشار است.

سرهنگ سید احمد خسروی رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ضمن تکذیب این خبر و با توصیه به مردم در عدم توجه به شایعات اعلام کرد: اقدامات لازم برای بررسی و شناسایی عامل یا عوامل انتشار این اخبار کذب در دستور کار است و با انتشار دهندگان مطالب کذب در فضای مجازی برخورد می شود.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 290521
به نظر شما دولت با گرانفروشی مبارزه می کند یا خود به آن دامن می زند؟
الف- مبارزه می کند
ب- به آن دامن می زند