توصيه به ديگران
۰
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳
قانون تعویض چهارم در جام‌ملت‌های آسیا اجرا می شود
با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا در جام ملت‌های آسیا تیم‌ها در وقت اضافه قادر به استفاده از قانون تعویض چهارم هستند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، جام ملت‌های آسیا به میزبانی امارت در سال 2019 برگزار خواهد شد.

 
بر اساس خبر سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بزرگ ترین رویداد فوتبالی قاره کهن به میزبانی امارات در حالی برگزار خواهد شد که قانون تعویض چهارم در وقت‌های اضافه به تصویب رسید و تیم‌ها می‌تواند در صورت لزوم در وقت‌های اضافه بازیکن چهارم را به بازی بگیرند.

 
کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا این پیشنهاد را بررسی و تصویب کرد تا مسابقات ملت‌های  آسیا را با آخرین اصلاحات قانون بازی (LOTG) که توسط هیئت انجمن بین المللی فوتبال (IFAB) اعلام شد، برگزار شود.

 
شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس AFC، در این باره گفت: قاره کهن مشتاقانه در انتظار مسابقات معتبر جام ملت‌ها است، لذا ضروری است که جام ملت های آسیا 2019 امارات با جدیدترین مقررات برگزار شود. چرا که ما در حال تلاش برای ایجاد یک منظره ی بسیار فراموش نشدنی هستیم.

 
وی افزود: مطمئن هستم که مقررات جدید به شور و هیجان رقابت های خواهد افزوده و کمک شایانی به پیشرفت فوتبال در آسیا خواهد کرد.

 
در همین راستا قانون تعویض چهارم در مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 19 سال آسیا که  در تاریخ 18 اکتبر (26 مهر) به میزبانی اندونزی آغاز می شود اجرا خواهد شد. البته این قانون  در رقابت‌های فوتبال قهرمانی بانوان زیر 19 سال آسیا در سال 2019 و مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا 2020 نیز قابل اجرا خواهد بود.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 244504