توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۴
قرارِ ما امروز سه شنبه در راهپیمائی ۲۲ بهمن
ملت بزرگ ایران امروز ضمن پیمان مجدد با امام راحل و مقام معظم رهبری و تمام شهدای انقلاب اسلامی و مدافعین حرم بویژه حاج قاسم عزیز؛ یک پیام ویژه خواهند داشت، و آن پیام این است که تا آمریکا را به ذلت نکشیم و انتقام خون سردار دلها را نگیریم از پای نخواهیم نشست.
قرارِ ما امروز سه شنبه در راهپیمائی ۲۲ بهمن
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز ملت بزرگ ایران امروز ضمن پیمان مجدد با امام راحل و مقام معظم رهبری و تمام شهدای انقلاب اسلامی و مدافعین حرم بویژه حاج قاسم عزیز؛ یک پیام ویژه خواهند داشت، و آن پیام این است که تا آمریکا را به ذلت نکشیم و انتقام خون سردار دلها را نگیریم از پای نخواهیم نشست و اجازه نمی دهیم دولت ترسو به بهانه گشایش اقتصادی و رفع دروغین سایه جنگ؛ برسر خون حاج قاسم عزیز معامله و مذاکره پنهانی نماید. 

مردم باید بدانند که طی بیست روز گذشته در حالیکه مردم عزیز؛ هنوز داغدار و عزادار هستند؛ پروژه معامله و مذاکره با آمریکا توسط حسن روحانی و ظریف و واعظی و دیگر همکارانشان و اصلاح طلبان و روزنامه های زنجیره ای شروع شده و در نظر دارند که افکار عمومی را به سمت و سوی نیت نابخشودنی خود سوق دهند.

لذا امروز با حضور در راهپیمائی ۲۲ بهمن؛ تیرخلاص ملت ایران به سازشکاران  زده می شود تا از شیوه ذلیلانه و منافقانه و نفوذی خود دست برداشته و به راه راست هدایت شوند در غیر این صورت بابهره گیری و استمداد از خون پاک حاج قاسم عزیز؛ تکلیف آنها را برای همیشه روشن خواهند کرد.

و لذا بعد از ۲۲بهمن؛ در انتخابات دوم اسفند ماه جاری با انتخاب ۲۹۰ نماینده مومن؛ باایمان؛ انقلابی؛ شجاع و عدالتخواه؛ از شرً نفوذیها رها خواهیم شد. انشاءالله.

بهمن ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 277201