توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰
موج نگرانی شدید از حماقت ترامپ در موافقین سابق برجام به هر قیمتی!
جبهه مومن انقلابی که پیش از این بارها هشدارهای لازم را به دولت و طرفداران آن در خصوص پذیرفتن برجام به هرقیمتی داده بود و به دلواپس بودن متهم شده بود این روزها در کمال تاسف شاهد این است که هشدارهایش بی جهت نبوده است.
موج نگرانی شدید از حماقت ترامپ در موافقین سابق برجام به هر قیمتی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز جبهه مومن انقلابی که پیش از این بارها هشدارهای لازم را به دولت و طرفداران آن در خصوص پذیرفتن برجام به هرقیمتی داده بود و به دلواپس بودن متهم شده بود این روزها در کمال تاسف شاهد این است که هشدارهایش بی جهت نبوده است، ولی در عوض موافقین برجام به هرقیمتی با دلنگرانی شدید از سر استیصال به تماشا و انتظار روزهای آینده نشسته اند!

بنا بر این گزارش، دولتی که همه آمال و آرزویش را در سبد بیگانگان گذاشته بود و چشمش فقط به ترحم دشمن بود و از انتقاد دلسوزان کوه می ساخت و آن را به دروغ سد راه خود می دانست و درصدد خاموش کردن و بستن دهان آنان به هر ترفندی بود این روزها حتی فیلمسازهای تبلیغاتیش هم دل نگران شده و به دست و پا افتاده اند.

به گزارش خبرنگار ما حسین دهباشی که پیش از این در یک اعتراف صادقانه گفته بود که حماقت کرده اند که چشم و گوش بسته برجام را قبول کرده اند در تازه ترین مطلب در صفحه اجتماعیش چنین نوشته است که: " در هفته‌های آینده شاید کشورمان دچار آزمایش‌های دشواری شود. بی‌تردید اما با مقاومت ملی ووحدت کلمه، نزدخدا وشهدایمان روسپید وسربلند خواهیم شد " !؟به گزارش عصر امروز تنها این دوستان خوب است به این سئوال پاسخ بدهند که چرا در زمان مذاکرات یاد شهدا نبوده و ایستادگی آنان را سرلوحه خود در مذاکرات قرار نداده و تن به توافق به هر قیمتی دادند که امروز باید چنین ایرانی را ذلیل نماید؟!
کد مطلب : 218865