توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹
آنچه را که مردم باید بدانند!
اگر جامعه سیاسی نباشد؛ خناسان سیاست زده، مردم را دردام سیاست بازی وسیاست زدگی؛ محصور می نمایند و در زمان انتخابات با فضاسازی سیاسی، احساسی، روانی، التهابی وبه لجاجت کشیدن مردم، آنها را در کانال هدف خود هدایت می نمایند.
آنچه را که مردم باید بدانند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اگر جامعه سیاسی نباشد؛ خناسان سیاست زده، مردم را دردام سیاست بازی وسیاست زدگی؛ محصور می نمایند و در زمان انتخابات با فضاسازی سیاسی، احساسی، روانی، التهابی و به لجاجت کشیدن مردم، آنها را در کانال هدف خود هدایت می نمایند. و نتیجه آن می شود که بخش مهمی از جامعه بدون آنکه حتی یکبار این نامزدها را شنیده  و یادیده و یا کلامی با او حرف زده باشند، فقط به لیستی رای می دهند که نشان و بوی مخالفت با نظام و نیروهای انقلاب را داشته باشد.

و لذا مردمی که مسخ این تفکر مهندسی شده بشوند. قطعاً به آنها اقبال نشان داده و در خدمت آنها قرار خواهند گرفت. که امروز؛ شاهد این جریان باطل در دولت؛ مجلس، بسیاری از شوراهای شهر، شهرداریها؛ و حتی دهیاریها و شورای سه  نفره یک روستای کوچک نیز می باشیم. 

بنابراین: حاصل این تفکرکه توانسته بر موج احساسات و لجاجت سوار شود و جریان سازی نیز نماید؛ تکه تکه ساختن جامعه است؛ که نتیجه اش، یاس، نا امیدی، بدبینی و فاصله گرفتن مردم از ارزشها و اهداف انقلاب اسلامی است. 

همچنین بعضی معاندین و غافلان، به مردم  اینگونه القاء می کنند که ارزشها و اهداف انقلاب این است که: مردها ریش بگذارند، تسبیح دستشان باشد، زنان در پستو باشند، مردم مداوم در حال نماز و روزه و مناجات باشند و همیشه عزاداری و گریه کنند، خوشی  و تفریح نکنند؛ لذات حلال الهی را برخود  حرام نموده و در نهایت بدنبال یک ریاضت هندی و مرتاضی باشند. و برای امرار معاش  و گذران زندگی خود مداوم دستشان به سوی حکومت و متمولین دراز باشد و همیشه درصف فقراء به آه وناله مشغول باشند.

درحالیکه این؛ یک القاء وتفکر خائنانه است. یکی ازاهداف انقلاب اسلامی برای مردم خود اینست که:

مردم عزتمندانه و آبرومندانه زندگی کنند
کسی دستش مقابل فرد دیگری دراز نباشد
تفریح و شادی کنند.
از انچه که خدای متعال برای رفاه بشر آفریده بهره مند گردند.
نگران تحصیل وزندگی وآینده خود و فرزنداشان نباشند.
حداقلهای زندگی او را؛ خاروذلیل نکند.

مسلمان وغیر مسلمان نزد خدا آبرو دارند و باید بتوانند درسایه جمهوری اسلامی، ضمن داشتن مواهب مادی و معنوی، درکمال آرامش و علاقه مندی، به عبادات فردی خودهم برسند. که متاسفانه طی چند سال اخیر، آسیب جدی به مردم وارد شده است. 

بنابر این، این اهداف زمانی محقق می شود که؛ 
یک دولت و مجلس انقلابی و کارآمد و پاک و متدین و سالم و بدور از فساد بر این مردم  مدیریت کنند. که این مهم از آرزوهای امام بزرگوار و مقام معظم رهبری می باشد. 


۲۳ شهریور ۹۸ فرهادنیا
کد مطلب : 268860