توصيه به ديگران
۲
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۲
آمریکا در برابر سپاه عاجز و ناتوان شده است
شیطان بزرگ از بدو انقلاب اسلامی در صدد ضربه و نابودی انقلاب و نظام اسلامی برآمد، اما با یاری خدا و عنایت ائمه معصومین(ع) و وحدت کلمه مردم، حول محور ولایت و رهبر، هیچگاه نتوانست غلطی بکند.
آمریکا در برابر سپاه عاجز و ناتوان شده است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز تاریخ اثبات کرد که هرگاه آمریکا علیه انقلاب و نظام اسلامی ما اقدامی کرده است، نتوانست به ضرر نظام و انقلاب اسلامی کاری کند، زیرا مادامی که ما را از لحاظ علمی و فناوری تحریم کرد، دانشمندان ما مثل شهیدان احمدی روشن ها به دنبال تامین نیازمندی رفته و علم غنی سازی و انرژی هسته ای و علوم بالاتر را به دست آورده و به عرصه علم هسته ای ما تقدیم کردند.


شیطان بزرگ از بدو انقلاب اسلامی در صدد ضربه و نابودی انقلاب و نظام اسلامی برآمد، اما با یاری خدا و عنایت ائمه معصومین(ع) و وحدت کلمه مردم، حول محور ولایت و رهبر، هیچگاه نتوانست غلطی بکند، تنها انقلابی که بعد از 40 سال از آرمانها منحرف نشد، همین انقلاب اسلامی ماست، هرچند ضعف و عیب هایی هم وجود دارد اما از اصل و اهداف خود منحرف نشده است.


توانایی ها وتوسعه انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته باشکوه و معنادار بود که اعلام سپاه پاسداران به عنوان تروریست در چنین روزهایی نشان دهنده آن است که حرکت های این نیروی متعهد صحیح و دشمن شکن بوده است.

همچنین افول و ضعف آمریکا در عرصه مقابله با نظام الهی جمهوری اسلامی سبب شده تا امروز با مردم و انقلاب اسلامی به دشمنی بپردازد. چهل سالگی انقلاب اسلامی معجزه ای دیگریست که دشمنان از روز اول برای براندازی انقلاب توطئه های مختلفی اعم از راه اندازی قائله داخلی منافقین، جنگ نظامی 8 ساله، ترور شخصیت های اثر گذار و مردم، تحریم و تهدید را طراحی کردند و ملت ما در مواجهه با آن محکمتر و راسخ تر مقاومت کرده و پای انقلاب و نظام ایستادگی کردند.


تبدیل شدن انقلاب اسلامی به الگوی مظلومان جهان، دشمنی با اسرائیل، رشد علمی و تکنولوژیی و اقتدار دفاعی کشور از دیگر دلایلی است سبب شده که دشمن هر روز با ترفند و شعار جدیدی به مقابله با نظام جمهوری اسلامی بایستد.

قدرت آمریکا رو به افول است و قدرت سخت افزاری و نرم افزاری دیگر توان مقابله در برابر نیروهای برحق اسلام را ندارند. همچنین شکست ارتش آمریکا در کشورهای منطقه خود دلیل محکمی برای نمایش ضعف استکبار جهانی است، این چنین است که آمریکا و همپیمانان آن خود را در برابر اقدامات رو به پیشرفت مجموعه سپاه عاجز می بینند و به ناچار در اقدامی تامل برانگیز ان را یک تشکیلات تروریسمی اعلام می کنند.

آمریکا و همپیمانان او در منطقه بدانند بزرگ ترین تجربه ایران در این ۴۰ سال ایستادن در مقابل ظالمان و مستکبران عالم بوده است و به خوبی توانسته است با همین ایستادگی، معادلات بین المللی را تغییر دهد. ایران یک کشور غنی و ریشه دار و متمدن و قدرتمند و دارای نفوذ در معادلات جهانی است، که لایه های نفوذش مخصوصا در منطقه انکار ناشدنی است. و این طرح در صورت تصویب قطعا تبعات سنگینی برای آمریکا خواهد داشت.


رحیم رضاخانی
کد مطلب : 256746