توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
دردنامه ای به محضر حضرت آیت الله شبیری زنجانی
دیدار یکی از سران فتنه با حضرت آیت الله شبیری زنجانی و نامه آیت الله یزدی در این خصوص با واکنش مروجان بی دینی، توهین به ذات باریتعالی، احکام اسلامی و مراجع تقلید مواجه شده است و آنها نگران شان مرجعیت شده اند!
دردنامه ای به محضر حضرت آیت الله شبیری زنجانی
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز دیدار یکی از سران فتنه با حضرت آیت الله شبیری زنجانی و نامه آیت الله یزدی در این خصوص با واکنش مروجان بی دینی، توهین به ذات باریتعالی، احکام اسلامی و مراجع تقلید مواجه شده است و آنها نگران شان مرجعیت شده اند!

بنا بر این گزارش رسانه های فتنه گری که این روزها داد وا اسلاما و وا مرجعیت سرداده اند، اکثر عوامل و نویسنده های آنها از دست اندرکاران رسانه های زنجیره ای دوران ریاست همین فتنه گر بودند که با توهین به مقدسات و القای شبهات گوناگون درصدد تضعیف ارزشها و ایجاد شک و شبهه در باورهای مردم برای براندازی نظام جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی(ص) بودند که در حال حاضر چنین با نفاق و چرخش از آن مواضع، خود را مدافع شان مرجعیت نشان داده اند!

به گزارش خبرنگار ما در این زمینه نگاهی به برخی از مواضع این گروه که هیچگونه اعتراضی به آنها از سوی خاتمی فتنه گر نیز صورت نگرفته بود به خوبی نشان می دهد که چرا نامه آیت الله یزدی در این مقطع چنان بجا و به موقع بوده است که داد و فغان این عناصر معلوم الحال را درآورده است!

اما این آقایان که اکنون نامه به یک مرجع را مخالف با شان مرجعیت می دانند طرز تفکرشان چنین است. به موارد زیر توجه نمایید:

ابراهیم اصغرزاده: اگر مجوز راهپیمایی به هر گروه بر اساس قانون داده شود اشکال ندارد حتی علیه خدا !؟ «آفتاب امروز78/6/2»

محمدکاظم محمدی اصفهانی: درنگرش صحیح به دین مردم حق دارند همه مسئولین را به سئوال کشیده و از آنها انتقاد کنند حتی اگر آن مسئول پیامبر و امام معصوم باشد بلکه به خود خدا هم می توان اعتراض کرد و او را فتنه گر نامید! «روزنامه ایران78/4/24»

علیرضا علوی تبار: جامعه ایران فاز سنتی خود را پشت سر گذاشته و می خواهد مدرن و صنعتی شود اما در این جامعه هنوز خدا نمرده است.! «79/3/4یالثارات»

حبیب الله پیمان: قرآن قابل نقد عقلی و تجربی است. «پیام هاجر 78/9/23»

محمد مجتهد شبستری: اثبات حق حاکمیت به معنای حقوقی آن برای خدا اشکالات فراوان دارد. «ایران جوان شماره121ـ 79/1/28»


به گزارش عصر امروز اینها فقط نمونه ای بود از هزاران اهانت و توهین حضراتی که راهپیمایی علیه خدا و نقد خدا و پیامبر و امام معصوم را جایز می دانند ولی نامه طلبگی یک فقیه به فقیه دیگری را پایین آوردن شان مرجعیت می دانند!؟

و حالا باید عرض نماییم حضرت آیت الله شبیری قطعا ما خود را مرید حضرتعالی می دانیم ولی یقینا محمد خاتمی که با وی دیدار کردید ذره ای از این نوشته ها برائت نجست و سعی هم نکرد جلوی آنها را در ایام ریاست جمهوری اش بگیرد و بالعکس همیشه آنها را مورد حمایت خود و نهاد حاکمیت تحت سیطره اش قرار داد و با این تفاسیر اکنون حضرتعالی بفرمایید که آیا دلسوزان شما و اسلام و نظام اسلامی نباید از این دیدار که به تقویت جایگاه کسی که طرفدارانش تقلید احکام شرعی از مراجع معظم را برای میمونها می دانند و او نیز به آنها اعتراضی نمی نماید نگران باشند.
کد مطلب : 245540