توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱
همکاری سازمان اورژانس کشور و آموزش و‌پروش
سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به اهمیت آموزش همگانی در کشور اظهار داشت: آموزش همگانی فوریت‌های پزشکی سر لوحه اقدامات سازمان اورژانس کشور است.
همکاری سازمان اورژانس کشور و آموزش و‌پروش
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، در نشستی که با حضور نمایندگان وزارت آموزش و پروش و معاونت آموزش و پژوهش سازمان اورژانس کشور برگزار شد به بیان اهداف سازمان اورژانس کشور و نقش سازنده آموزش همگانی و کمک‌های اولیه در کاهش بار حوادث و انجام اقدامات حیات بخش پرداخته شد.

 
کولیوند رئیس اورژانس کشور، با اشاره به اهمیت آموزش همگانی در کشور اظهار داشت: آموزش همگانی و فوریت‌های پزشکی سر لوحه اقدامات سازمان اورژانس کشور است.

 
وی با اشاره به بررسی وضعیت و ظرفیت‌ها، بستر و طرح‌های موجود در حوزه وزارت آموزش و پرورش افزود: در این راستا گروه‌های هدف مربیان و دانش آموزان هستند که بحث کارشناسی انجام و اولویت‌های گروه‌ها مشخص شده است.

 
در این نشست مقرر شد که مطالب و محتویات فعلی آموزشی مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد.

 
همچنین مقرر شد، سازمان اورژانس کشور برنامه و کوریکولوم آموزشی دانش آموزان و مربیان را تهیه نماید و بسته های آموزشی و مهارتی خاص هر گروه سنی و مخاطب را با مشارکت معاونت تربیت بدنی، سلامت و آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش تهیه نماید و همچنین موارد همکاری در قالب تفاهم نامه به امضای وزرای بهداشت و آموزش و پرورش برسد.
کد مطلب : 205850