توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳
#تقوای_آمریکایی به باد رفت+تصاویر
کاربران فضای مجازی به کاربری که آمریکا را دارای تقوا دانسته بود واکنش نشان دادند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز روز گذشته یکی از کاربران به نام Hamidreza Alaqeband که خود را سردبیر یک پایگاه خبری ضدانقلاب معرفی کرده در حساب توییتری اش مطلبی را نوشته که با واکنش‌های متفاوت کاربران فضای مجازی روبرو شد.

 
این کاربر در توییتی عجیب با اشاره به سخنان سفیر روسیه درباره در اختیار داشتن بزرگترین زرادخانه های شیمیایی دنیا توسط دولت آمریکا نوشته است:‌ «سفیر روسیه می‌گوید آمریکا بزرگترین زرادخانه شیمیایی جهان را دارد ولی نمی‌گوید آمریکا تقوای استفاده نکردن از سلاح‌های شیمیایی را هم دارد مهمی که نه عراق صدام داشت و نه سوریه بشار اسد.»

 
 


 
همین استفاده از واژه «تقوای آمریکایی» باعث شد تا کاربران فضای مجازی با هشتگ «#تقوای_آمریکایی» نمونه ای از جنایات و ظلم‌های آمریکا را در شبکه‌های اجتماعی یادآوری کنند. 

 
«جنلی» یکی از کاربران فضای مجازی نوشت: خدا رو شکر تقوای آمریکایی رو دیدیم وگرنه کی میخواست به ژاپن بمب اتم بزنه، به ویتنام شیمیایی بزنه، افغانستان و عراق رو به خاک و خون بکشه... مرسی از آمریکا که تقوای الهی پیشه کرده.

 
«وفا دوران» نیز توییت کرد: روزگار غریبی‌ست، کودک کش و جنایتکار که باشی خطابت میکنند با تقوا!

 
کاربر دیگری نوشت:‌ شما هرجای دنیا بری بگی یه وطن‌فروش که ظاهراً ایرانیه، از تقوای آمریکایی تمجید کرده، یقیناً مدال پاچه‌خار اعظم بهت میدن، بعدم الکل بدنت رو آزمایش میکنن که خدا نکرده توش چندتا قطره خون نباشه یه وقت!

 
«دکتر کد» نیز با ارائه آماری از جنایات آمریکایی نوشته است:‌ به گزارش ایندیپندنت از سال 2009 تا 2016 3 هزار و 667 نفر توسط پلیس آمریکا کشته شده اند! یعنی به طور متوسط هر 2 روز 1 نفر!

 
«امین اسدی» از فعالان فضای مجازی با اشاره به برخی از جنایات آمریکا نسبت به مردم ایران نوشت:‌ تقوای آمریکایی فقط اونجا که در تأسیس سازمان منحوس ساواک دست داشت و در همکاری با صدام برای تجاوز به خاک ایران کم نذاشت . آری آمریکایی ها تقوا دارند که هواپیما مسافربری را با زن و بچه در خلیج فارس منفجر کردند...

 
کاربر دیگری ذیل عکس دردناک یک کودک زخمی که  یکی از سربازان آمریکایی با او عکس یادگاری انداخته، نوشته است:‌


 


 
کاربری با نام «مارلون کماندو» نوشت:‌ تقوای آمریکایی اونجایی بروز داره که همه‌ی دنیا رو از داشتن بمب اتم و انرژی هسته ای منع می‌کنن ولی خودشون توی هیروشیما و ناکازاکی 220هزارنفر رو با بمب هسته ای بخار کردن!

 
دیگری با اشاره به جنایت امریکا در حمله به هواپیمای مسافربری توییت کرد: میگن فرمانده ناو وینسس با تقوای آمریکایی مثال زدنی که داشت دستور پرتاب موشک به هواپیمای مسافری ایرانی رو داد و 270 نفر رو شهید کرد این از جنس همون تقوای داعشیاس.

 
یکی دیگر از کاربران نیز با درج تصویر سربازان آمریکایی که توسط سپاه دستگیر شده بودند نوشت:‌ وقتی یه لحظه تقواتو از دست میدی و شیطون گولت میزنه!

 


در حساب کاربری منتسب به رائفی پور نیز نوشته است:‌ استراتژیِ غربی ها، استراتژیِ یزیدی است یزید کُشت و اولین کسی هم بود که مجلس عزا گرفت... گولِ مجلس عزای آنها رو نخورید!

 
مطهره هم این توییت جالب را بازنشر داد:‌ توییتر فارسی اینجوریه که اگه دیربجنبی قتل عام مردم عراق توسط بوش در جنگ آمریکا و عراق روهم به عنوان تلاش برای برقراری دموکراسی وتبیین تقوای آمریکایی میدن به خوردت.
کد مطلب : 233750