توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴
عجب جمله نغزی گفته اید جناب دهباشی!
ما هم واقعا با ایشان موافقیم زیرا آن دو فتنه گر را نیز چون مرده ای بیش نمی دانیم که حاضر و غایبشان هیچ فرقی برای ایران اسلامی ندارد لذا از این روی می گوییم که چه جمله ی نغزی گفته اید جناب دهباشی عزیز؟!
عجب جمله نغزی گفته اید جناب دهباشی!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز مراسم تنفیذ و مراسم تحلیف دور دوم ریاست جمهوری آقای روحانی با حواشی عجیب و غریب خودش تمام شد و در این میان بعد از سلفی حقارت نماینده گان اصلاح طلب و لیست امیدی مجلس در تحلیف برخی نیز بخاطر عدم وجود دو فتنه گر یعنی خاتمی و موسوی اقدام به معرکه گیری کرده اند!

بنا بر این گزارش یکی از این حضرات جناب دهباشی عزیز است که در مطلب کوتاهی در صفحه اجتماعیش نوشته است که: " [ هرگز وجودِ حاضرِ غایب شنیده‌ای؟ ]  #تنفیذ #هاشمی #خاتمی #موسوی "به گزارش عصر امروز با تمام انتقادی که نسبت به مطلع اول این جمله به ایشان وارد است زیرا فقط برای وجود حضرت حجت بکار می رود ولی با این وجود ما هم در ادامه آن جمله واقعا با ایشان موافقیم زیرا آن دو فتنه گر را نیز چون مرده ای بیش نمی دانیم که حاضر و غایبشان هیچ فرقی برای ایران اسلامی ندارد و مردم آنها را طرد کرده اند لذا از این روی می گوییم که چه جمله ی نغزی گفته اید جناب دهباشی عزیز؟!
کد مطلب : 212609